Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fehér kabáthoz illik ezüst...

A fehér kabáthoz illik ezüst színű táska?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 21:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
huuh oké azt hittem már hogy csak én gondolom úgy hogy nem parasztos:O
2009. ápr. 6. 18:18
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
de igen is kur*ra parsztos sztem is! nézd már meg vmelyik nagy divatmagazint hol látsz benne ezüst táskát?XD (nem cosmopolitan meg joy meg efféle kamu szarokra gondolok)
2009. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tele vannak ezüst táskával a nagy divatházaknál is! Persze nem tavasszal, de télen és ősszel tiszta ezüst volt minden. Nevetséges... épphogy ott van ezüst táska.
2009. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
na jo,akkor ugy mondom h nem a magyarországi fashion mayo chix szarra gondolok hanem a valódi nagy divatházakra és lapokra. amik ugyebár magyarországon nem találhatók meg. csak azért mondom mert 3évig dolgoztam angliában a Sytlista-nál. csak ennyi...
2009. ápr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is a külföldiekre gondolok a mayo chix meg társai = vicc. De nekem mindegy nem idegesítem magam.
2009. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

grrr:D

az ezüst táska sztem is szar. mármnt nem szar, ha a többi kiegészitőd és ruhadarabod is kellően parasztos hozzá...:D

2009. ápr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
jaj de jó h ennyi mindenkinek nem tetszik:P:D
2009. ápr. 13. 19:38
 18/18 anonim ***** válasza:
nekem tetszik az ezst táska de fehér kabáthoz tényleg nem jó
2009. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!