Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csúnya ez az alak? (képpel)

Csúnya ez az alak? (képpel)

Figyelt kérdés

Milyen fürdőruha lenne előnyös?

[link]


2011. júl. 17. 12:16
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
54%
Uristen, de szeretnék én ilyen alakot.. Gyönyörű vagy. A modellkedéssel nem próbálkoztál? (Kifutó, fotómodell)
2011. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
54%
úristeeen, nem hiszem el. gyönyörű vagy, pedig nekem senki nem szokott tetszeni:D
2011. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
54%
csodás alakod van
2011. júl. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

többi irányból is lehetne fotót feltneni?


így a feneket és a csípőt/hasat annyira nem látjuk

2011. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
*feltenni
2011. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
54%

gyönyörű vagy szerintem is:)

17L

2011. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon vékony vagy. A combodra egy kicsit tornászhatnál, erősíthetnéd, és ezáltal vastagabb és szebb lenne. Mivel már így is magas vagy, és vékony (amitől még magasabbnak tűnsz) szerintem kerüld az ilyen magassarkúkat. MIndenképpen különrészes fürdőruhád legyen.
2011. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Ez csúnya alak? Szerintem nagyon szép vagy, nem azért mondom. :$ De az a magassarkú túlméretezett cipő nem illik hozzád tényleg
2011. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem a kerdesre valaszolok, de segiteni szeretnek neked.

En hasonlo alakkal rendelkezTEM SAJNOS. Nekem nem tetszett, mert korabban formasabb voltam, majd rajtam kivulallo okok miatt fogytam le. 179 cm-hez voltam 56 kg. Nulla izom, nulla huzi, en cicis sem vagyok.

Hizni nem ugy akartam, hogy elkezdek zabalni, mert az nem lett volna elonyos, mellesleg ugy nem is tudtam.


Elkezdtem alakformalo edzeseket csinalni, de rendszeresen: heti 5-6.

Sok feherje, sok gyumolcs, sok zoldseg.

Az eredmeny: nagyon-nagyon szepen kiformasodott a combom, nem vastag, de izmos, hiztam is mar 3-4 kilot, most vagyok 60. Ajanlom neked is!

Nem hiznod kell, hanem erosodni!

2011. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Nahat, nagyon viccesek az emberek.

En leptem nyomon azt hallgattam eloszoban, hogy "Huh, de sovany vagy, beteg vagy, nagyon vekony a combod, nagyon vekony a karod, gyengenek nezel ki, olyan nadszal vagy, tul sovany vagy". Itt meg mindenkinek ez jon be. :)

2011. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!