Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jók a Caterpillar cipők?...

Jók a Caterpillar cipők? Érdemes venni? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 1. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem jók,érdemes venni^^
2009. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Caterpillar cipőket eredetileg munkavédelmi cipőknek tervezték,tehát rendkívül tartós és strapabíró.

Szerintem érdemes venni,ha tetszik a fazonja.

2009. ápr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaz ide már régen irtatok,de azért irok,hátha valaki keresi a témát és érdekli.Nekem 2 caterpillarom van és még soha nem volt egy olyan cipőm sem ami ilyen sokáig birta volna.Van egy fekete és egy rozsaszines,ezüst fényes.

A feketét hordom már kb.3-4 éve és semmi baja nem volt azn kivül h a sarka az utobbi időben kicsit kikopott.De ez is csak most nemrég,és avval csesztem el szegénykémet hogy bokáig érő vizbe mentem benne menrég,mert nem tudtam he sni fog és ebbe indultam el,de szerntem ha kimosom mentehtő még,kivül semmi baja sincs és a sarka sem tör.

A talp része mindegyiknek varrott szóval nagyon ajánlom.

2010. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!