Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel dobjak fel egy sima,...

Mivel dobjak fel egy sima, egyszerű fekete miniruhát? (képpel)

Figyelt kérdés

Ilyen fazonú, húzott, csak a nyakánál nincs dísz, hanem egy egyszerű, fekete. [link]

Mivel dobjam fel, kiegészítőkre és színekre is kíváncsi lennék, mit ajánlotok! Pl. egy vastag öv illene hozzá valamilyen színben és hozzá passzoló cipő?:)

Köszönöm nektek:) 21L:)


2011. júl. 15. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

én tennék egy övet a derekára.. de nem sima övet hanem ilyen fémeset ..jujj nemtom jobban elmagyarázni :D tehát nem is öv hanem deráklánc pl: [link]

csak ezüstbe, vagy fehérbe .

2011. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem epp az lenne benne a poen hogy ne rakj semmifele kiegeszitot.Igy egyszeru,es megis szep.A kiegeszitokkel csak elrontanad.Persze ez csak az en velemenyem.
2011. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Feketet barmilyen szinnel fel tudsz dobni. Tehetsz ra nagy viragot. Vagy a viragot a hajadba tuzod es azonos szinu cipot huzol. Vagy ilyesmi ovvel: [link]


Esetleg valamilyen kesztyuvel. Hosszu nyaklanccal.


[link]


[link]


[link]

2011. júl. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, igen az öv mehet, meg a virág is akár a hajadba, akár a ruhára. Fel vehetnél hozzá egy ilyen fazonú cipőt: [link] Persze nem feltéten feketében, csak ezt találtam. Karkötő meg fülbevaló is mehet. Meg vmi cuki táska.
2011. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok:)
2011. júl. 15. 12:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!