Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek, fürdőgatya...

Szerintetek, fürdőgatya kérdés? :D

Figyelt kérdés
Úgy fel vennék fecskét (vannak ilyen tök állat színes fecskék is), csak az a baj, h eléggé szőrös a combom, ezért kicsit félek a fogadtatástól a lányok részéről. Már úgy unom ezeket a hosszú gatyákat mindenkin ugyan olyan minta, esetleg, jobb esetben a színe változik ja és olyan mintha felvennék egy sima rövidgatyát.. és napozni sem lehet benne normálisan... Szerintetek mit csináljak? 15/f (gáz a nagyon szőrös comb...:D)mindjárt keresek olyan fecskét amilyenre gondoltam)
2011. júl. 11. 14:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Abszolút gáz a fecske, igen, olyan meleg hatást kelt tiszta ciki.

[link]

Na ne röhögtessetek már, nézzetek már rájuk, hol van itt a meleg, meg a gáz kinézet.

2011. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hát most olyan rövidebb rövidgatyám van:D ha találnék még egy ilyet akkor meg venném, de már kerestem de sehol sincs ugyan ilyen
2011. júl. 12. 18:23
 13/14 anonim ***** válasza:
A sok kényes fiatal luvnya strandoljon fürdőszoknyában ha majd egyszer feltalálják, vagy mutogassák a vaskos lábukat, combjukat ha olyan alkatúak! Az mennyivel kellemesebb látvány, mint a szőrös férfiláb?
2013. máj. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
vettem egy fecskét akkor, és a strandon emiatt jöttem össze a barátnőmmel, mert irtóra megtetszett neki, hogy "na végre nem egy majdnem hosszú gatya szintű gatyában fürdik valaki, azt mondta beindította a fantáziáját, hogy mi lehet a gatya tartalma! :D" kellemes nyarat, napsütést, strandolást mindenkinek!! ;DD
2013. jún. 16. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!