Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találhatnék ehhez hasonló...

Hol találhatnék ehhez hasonló nadrágot?

Figyelt kérdés

A héten 3 lányon is láttam ilyen ülepes,könnyen szellőző anyagból készült virágmintás nacit,aminek az elején egy öv is volt az elején,ilyen barna.De a hátulján nem.Egy ehhez hasonló,de nem ilyen: [link]

ilyet hol találhatnák???kérdem én mondjuk aréna és westend plázán belül?

És szerintetek egy vékony lányon ez jól mutatna?


2011. júl. 9. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az összes noname bolt ilyenekkel van tele, 3500 Ft körül.

Moment, Familia stb.

De annyi lányon van, pedig nekem is tetszett de így más nem veszek.

2011. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de én egy konkrét nacit keresnék,ami olyan amilyennek leírtam,láttam már három lányon arénában meg westendben:$
2011. júl. 9. 19:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen tudom mire gondolsz.

Világosbarna rávarrt öv van az elején és az alja nem ilyen passzésan vastag....

színben többféle van sőt van leopárdos meg zebrás is, bár a virágos gyakoribb.

2011. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A nyugati aluljáróban biztos van, de a délinél a metróbejárat egyik ruhásánál láttam szép élénk virágos színben. 3500 Ft volt azt hiszem.
2011. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló:ő az!!!ilyet honnan tudnék szerezni?
2011. júl. 9. 20:21
 7/12 A kérdező kommentje:
vagy nem...annak világosabb az öve és kisebb virágok vannak rajta :(
2011. júl. 9. 20:24
 8/12 A kérdező kommentje:
de ha mondjuk olyan helyről hasonlót,mint takko,new yorker,h&m,pimkie,tally látott már ilyesmi nacit az is jó!!
2011. júl. 9. 20:26
 9/12 anonim ***** válasza:

ÉN válaszoltam mind :) Írtam ilyenek vannak több színben és hosszban mert láttam olyan ami csak vádlira ért le de ilyet is.

Ahol írtam tuti kapsz, New Yorker, zara stb helyeken is van hasonló, de pl. Pimkieben 9000 Ft körül láttam virágos buggyosat, ennyiért sok...

2011. júl. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

New Yorkerben nem láttam a Westenden belül (a héten voltam), viszont van a Match-al szemben egy kis ruhabutik, amolyan no name, na ott tele volt ilyenekkel, próbáltam is!


(ha nem a Matc-al szembeni üzlet volt mégsem-olyan egyformák- akkor a New Yorker után menj egyenesen hátrafelé a kajáldék felé, és a vége felé lesz egy butikban, olyan mintha két kicsike üzlet lenne egybenyitva, és sok virágos cucc van kitéve.)

2011. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!