Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, milyen ruha volt ma...

Lányok, milyen ruha volt ma rajtatok?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok légyszi!
2011. júl. 7. 22:29
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
23:20 vagyok. A nyári ruhához saru:)
2011. júl. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

macskanadrág, farmersort, rózsaszin-fehér csikos triko. piros cipő.

meggyulladtam :(

2011. júl. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
itthon voltam, szóval egy fekete alapon, fehér halálfejes p_csagatya + egy fekete-fehér csíkos, gombos 3/4 ujjas felső.
2011. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

hát a tegnapit nem tudom leírni de a mait igen :D


[link] <---ilyen szabású világos szürke felső amire rá van írva hogy "don't break my" és egy piros szívecske.


egy farmer rövid naci(ilyen kicsit szaggatott) hozzá egy fekete tornacipőt fogok felvenni ami egy kicsit magasabb szárú, mivel hosszú hajam van így azt felkötöttem és ha kimegyek az utcára veszek fel retro szemcsit is :)

2011. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

fekete rövidgatya, ilyen combfix szerű izé, de nem csipkés meg átlátszó, hanem vastagabb, masnis:D, meg egy szaggatott fehér felső...

milyen cipővel???? fuuu nagyon királyul nézhettél ki:)


én most fekete ilyen V nyaku nagyon laza polo betürve a rövid szegecses farmernacimba..amiből kilóg alul a zseb....fekete lábujjközös saru...ilyen bokapántos...:):):) és most délutánra tervbe van a nyári ruha:)

22L

2011. júl. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Rajtam tegnap: fekete saru, szagatott farmer rövidgatya. fehér póló ami ilyen laza, hosszabb, és egy csomót kötöttem oldalra, szóval passzossab lett (naagyyoon teeeettsszeett:DD), és egy hosszú nyaklánc amin egy kulcs lóg+fekete masnis táska.:DD

L/17

2011. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 szamóca.. ***** válasza:
100%

ma 11:45

hát ilyen majdnemteljesen zárt nyári cipőbe. magassarkú... nem tudom mi a neve :D olyasmi mint egy boakcsizma, csak nyitottabb...

2011. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Farmersort, kék trikó, ezüst saru.
2011. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Veruscsajszy ***** válasza:
egyrészes ruha. Zöld, pánthoz kapcsolódik egy 18cm hosszú rugós testhez simuló rész és onnan egy szoknya, Kicsit fura de a barátnőim szerint nagyon csini.
2011. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
fekete legins egy fekete feliratos újattlan felsővel :D
2011. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!