Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem vagyok az a tipikus ropi...

Nem vagyok az a tipikus ropi lábú csaj, mivel sportolok és kondizok is ezért izmos. Felvehetek így miniszoknyát? L/20

Figyelt kérdés
Nem kövér a combom, csak izmos (kicsit vastag), nem gáz így a miniszoknya? Vagy csak anorexiás libák vehetik fel? Nem kérek cikizéseket, köszi a tanácsokat előre is
2009. márc. 29. 19:49
 1/7 A kérdező kommentje:
a lábam izmos, mielőtt vki nem értené :)
2009. márc. 29. 19:49
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Na most azért nem mindegy mennyire izmos...van barátnőm akinek olyan izmos lába van mintha egy Benga nagy Rubik kockát raktak volna bele...Szóval konkrétan ha kicsit megfeszül már kockaláb...ehhez kicsit durva a miniszoknya de egy kicsit vastagabb, de izmos lábhoz még nem tragikus...senki nem szól meg...
2009. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Igen, szerintem is attól függ, hogy mennyire izmos. Ezt meg nem látjuk:) Vegyél fel egyet, és kérd meg egy barátnőd, h őszinte véleményt mondjon.

De légyszíves ne általánosíts, nem mindenki anorexiás liba aki vékony...Én is nagyon vékony vagyok, de nem azért mert állandóan fogyózok, hanem mert egyáltalán nem hízok szinte semmitől. Elég kellemetlen mikor egyik oldalról azért piszkálnak, hogy milyen gebe vagyok, másik oldalról meg h anorexiás liba.

Ezzel nem akartalak megbántani amúgy:)

2009. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokkal szebb a miniszoknya egy formás, kicsit izmosabb lábon mint a "ropilábon".

Szerintem a ropiláb egyáltalán nem szép, nincs semmi formája. Nekem is olyan volt, de elkedztem fitness-re járni és nagyon szép formája lett.

Sztem simán horhtaszt miniszoknyát. :)

2009. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

persze h felvehetsz,még jobban is áll,mint egy olyan lányon akinek a lábai közé befér egy tv :)

és h sexybb legyél magassarkút simán ajánlom illetve az olyan felsőket ami a fél miniszoknyáig leér ;)

2009. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodtan húzd fel!:) Nem csak az anorexiás nyomi pálcika gebéknek áll jól a miniszoknya sőt nekik NEM ÁLL JÓL!
2009. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Élsz, Dagi?
2023. dec. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!