Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szép, csinos lányok mibe...

A szép, csinos lányok mibe járnak egyetemre? Jövőre kezdek, és tudni szeretném, milyen ruhákat vásároljak. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Gondolom szükségem lesz pár szép ingre, meg nőiesebb ruhákra. Még tippek?
2011. júl. 6. 22:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nem azt mondta, hogy luxusprostinak akar öltözni, hanem azt, hogy nőiesebben. Más a kettő.

Egyébként én javaslom a nőiesebb táskákat, magassarkú, kényelmesebb balerina. Cicanadrág, szűk szárú nadrág, szoknya, blúz, csajosabb felsők, amiket mondjuk a csipke, virágminta vagy a fodor tesz nőiessé (persze nem kell túlzásokba esni, a kevesebb néha több) Pár kép inspirációnak :)

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezek nőiesek, trendik, de egyik sem k*rvás :)

Sok sikert az új sulihoz ^^


20/L

2011. júl. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Félévente komolyan 30e a jegyzet? uhhh:/

Nincs kosztümöm, matrózblúzban ballagtunk. Akkor jó lenne egyet beszerezni? Oda nem jó a fekete szoknya szép fehér ing összeállítás?


Köszi a válaszokat!

2011. júl. 7. 10:43
 13/15 anonim ***** válasza:
40%
hát szerintem nem annyi. én legalábbis nem fizetek érte semmit, lévén, hogy normálisan bejárok az előadásokra és jegyzetelek magamnak -.-
2011. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát nálunk legalább annyi (de amit lehet, fénymásoljuk, bár van, aki abból nem szeret tanulni). Persze szakonként, tanáronként, stb eltérhet, lehet nálatok olcsóbb, de olcsó sehol se lesz.

Órai jegyzet nem elég, a tanár általában arra hivatkozik, hogy ezt meg azt tanuljuk meg a könyvből, mert sokkal több az anyag, mint amit le tud adni.

Amit nem lehet megúszni nálunk, azok a jogesetgyűjtemények, szemelvények, mert ha bemész egy fénymásolattal, garantáltan bukás a vége, mert a tanár írta. xD

És persze nem azt mondtam, hogy nem lehet csinosan öltözni, meg stb, de ha nem abban érzed jól magad, akkor csak azért ne öltözz úgy, mert egyetemista vagy. Majd a munkahelyen később lesz elég megkötés, nyugi. :D A lényeg, hogy önmagad legyél, azon belül én annak a híve vagyok, hogy bármit fel lehet venni, ami tetszik.

2011. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

ma 10:41

köszi a tippeket :)

2011. júl. 7. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!