Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szép, csinos lányok mibe...

A szép, csinos lányok mibe járnak egyetemre? Jövőre kezdek, és tudni szeretném, milyen ruhákat vásároljak. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Gondolom szükségem lesz pár szép ingre, meg nőiesebb ruhákra. Még tippek?
2011. júl. 6. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Legalább fiú vagy?
2011. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Első:D:D

Na de viccet félretéve. Szerintem vegyél magassarkút, de azért legyen kényelmes cipőd is. Egy csinos balerina. Fekete cicanadrág, hosszú, fenék alá érő ing nagyon csinos lenne. Amúgy az egyetemen is különböző stílusú emberek vannak. De ha szeretnél nőies lenni, akkor azokat amiket mondtam. Esetleg még valami sötét farmer.:)

2011. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont abban, amiben általában a szép, csinos lányok. Ha közéjük tartozol, úgyis tudod már...
2011. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Azt az önbizalmat :D
2011. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
meztelenül
2011. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Most kezdetem el nőiesedni.:D Eddig farmer póló megoldás volt nálam, bár így is csinosnak mondtak, de szeretnék felnőttesebbnek kinézni, meg én is érzem belülről, hogy változtatnom kell az öltözködésemen nőies irányba.:) Már enm egy kislány vagyok mintás, kisbékás pólókkal és sütis fülbevalókkal.:)
2011. júl. 6. 23:02
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs nagy önbizalmam, nem vagyok egy szépség, de reggelenként, miután kisminkeltem magam, felöltöztem szépen szépnek és csinosnak tartom magam. Netán zavar?
2011. júl. 6. 23:03
 8/15 A kérdező kommentje:
A meztelen picit erős lenne, de köszi a tippet.:D
2011. júl. 6. 23:04
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik farmerben mennek, vannak, akik úgy öltöznek, mintha bálba mennének. Egyetemtől/kartól is függ, villanykarosok között elvontabban öltöző csajok voltak, gazdaságisok közt már nőtt a cicababák aránya. BTK-n vannak a normálisok és a furcsa dolgokat magukra akasztók, TTK-IK-n pár -amíg nem szólal meg fiúnak nézed- lány, a divatos komédiások között meg menőbb ruhák vannak, mint a divatbemutatókon. Aztán meg leesik a lépcsőn a 10 centis cipőjében :)

Persze ez nem feltétlenül igaz, volt egy csaj aki matekből mindig mindent 5ösre írt, viszont úgy nézett ki mint egy luxusprosti. Annak öltözve ne menj be. Farmerhez ha felveszel egy nőiesebb pólót, már az is jó.

2011. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát BTK-n elég érdekes jelenségeket látni néha tényleg. XD

Megnyugtatlak, teljesen jók a régi cuccaid, a pénzt inkább tedd el a jegyzetekre, mert az félévente van vagy 30ezer...

Nálunk a többség pólóban, famerben jár, persze vannak a túlöltözöttek, van, aki inkább útszélinek néz ki, de nálunk egyikről se derült ki, hogy a külső hazudna, mert mind elég bugyuta valóban. (és mielőtt valaki jönne a kosztümös jogászokkal, mi azok vagyunk :D)

A túlöltözötteket nem igazán szeretik a tanárok, és a mély dekoltázzsal is gyakran csak rontod a helyzeted.

Szóval vegyél teljesen hétköznapi cuccokat, ami neked tetszik, mert a megjátszás egyetemen már pláne ciki.

Esetleg vegyél pár inget, meg egy egyszerű fekete, kissé magasabb sarkú cipőt, mert vizsgákra kelleni fog. Kosztümöd gondolom van ballagás miatt, az tökéletes lesz egy pár évig, felesleges újat venni, hacsak nem valami ízléstelen darabban ballagtatok (pl láttam egy osztályt élénkpirosban, fűzővel, na azért megérte 20ezret fizetni... XD)

2011. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!