Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem nagyon rossz...

Csak szerintem nagyon rossz minoseguek a C&A / Jeans Club-os cuccok?

Figyelt kérdés
Mar vettem parszor onnan ruhat, de altalaban maximum 3 mosast bir ki, sot, volt, hogy mar egy mosas utan ugy kinyult, hogy nem lehetett felvenni tobbet.Nektek mi a velemenyetek ezekrol a ruhakrol?
2011. jún. 29. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

A Jeans Club-os ruhákhoz általában adnak 6 hónap garanciát.

Igaz én nem hordok ilyen ruhákat.

2011. jún. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Jeans Clubról nincs tapasztalatom, viszont én is és a párom is csak a C&A-ban veszünk magunknak, és néha a gyerkőcnek is ruhákat, és teljesen meg vagyunk velük elégedve! Jó minőségűek, bírják a mosást, nem nyúlnak ki, tartósak, és árban is jók. Nekünk ennél nem kell több :)
2011. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nagyon szeretem azt a boltot.. igaz, a nővérem vett egy nadrágot ott, és párszor felvette, és kikopott, de úgy, hogy lyuk lett rajta.. de az nem biztos, hogy jeans club-os volt..
2011. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jeans clubosok igen, c&a kicsit jobb.
2011. jún. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is több C&A és Jeans Club-os ruhám is kiszakadt olyan szar az anyag... meg a varrás is..egy csomó póló félre van varrva. de hát ennyi pénzért(nem drágák) ne is várjunk jobbat :) és azért a kínai cuccoknál mégis jobbak...
2011. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem pedig ez a 2 kedvenc boltom. Vannak olyan felsőim, amik már több éve megvannak, és még csak ki se kopott a mintájuk, nemhogy kinyúlt volna.
2011. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát talán rosszul mosod, és már nincs is Jeans Club, te agyament!!:D Már bocs !! :D
2011. jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a Jeans Clubból van egy 4éves kapucnis, zippzáras barna pulcsim. Egész jól bírja. Bár a zippár kicsit már szétjött rajta... :D

C&A-ból egy nadrágom van, télen vettem, egész jól bírja :D

2011. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok agyament, csak nem Magyaro-n elek, ezert nem tudtam, h mar nincs ilyen uzlet.utoljara aprilis elejen vtam otthon, akkor meg vettem ott ruhakat.Es 40 fokon mosok mindent, szoval nem az a baj.
2011. júl. 6. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!