Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondolsz a stílusáról?...

Mit gondolsz a stílusáról? (képek)

Figyelt kérdés

[link]

Blair Waldorf a Gossip Girl-ből.Nekem annyira tetszik, olyan elegáns és nőies de közben fiatalos:D


AAAAAAAAak/oviI73lvzLQ/s1600/tumblr_ks9hd8z4fJ1qzdr3mo1_400.jpg&imgrefurl= [link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] (barna)


2011. jún. 27. 20:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem tudom miért lett ilyen fura:O
2011. jún. 27. 20:04
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, nekem sajna nem tetszik. A "fiatalos" jó szó rá. Tényleg úgy öltözik, mint aki 50 éves, de fele annyinak szeretne látszani.
2011. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát én mint gossip girl fan, szerintem Serena ezerszer jobban öltözködik :D de persze Blairnek is vannak jó ruhái... de olyan furik :P
2011. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, én körülbelül ugyanígy öltözködöm, és 19 éves vagyok. Persze ezek a ruhák luxusmárkák, szóval nem feltétlenül Diorral meg Chanelre gondoltam, hanem maga a stílusra.

Az az igazság, hogy nem mindenkinek állnak jól ezek a ruhák. Akinek nem, azokat tényleg öregítheti. De jól kell kombinálni. Például a mintás vagy színes harisnyák, extra magas sarkú cipők, különleges táskák amiket ő is felvesz feldobják a legátlagosabb outfitet is.

2011. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

utolsó.

te honnan szerzel be ilyen stílusú ruhákat?:)

2011. jún. 27. 21:22
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik. játszadozik külömbözö korokra jellemzö stiluselemekkel.belevisz egy kis egyéniséget ezért lesz nem mindenapi.stilusos és ötletes kis különc. és jol is áll neki.

17/l

2011. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az engem is érdekelne,h hol vehetnék hasonló cuccokat,esetleg Chanelen vagy Dioron kívül xD
2011. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a fiatal 17-20 éves lányok 30-nak néznek ki, személy szerint nekem ezek nem tetszenek:)De ez ízlészek és pofonok:)12L
2011. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én is imádom blair ruháit, ha énis olyan gazdag lennék mint ő a gg-ben énis lhet így öltözködnék.

egyedi, mégis nőies és hagyománykövető :)

2011. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

20:58

És én is mint nagy Gossip Girl fan szerintem Blairnak jobb a stílusa éppen azért mert olyan "furik" a ruhái:D

ezek a kedvenc 2 összeállításom tőle:

[link]


[link]

2011. jún. 27. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!