Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ez a póló?...

Szerintetek milyen ez a póló? Nagyon furán néznének rám, ha felvennék egy ilyet?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 22. 12:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy vagy lány? Amúgy sok rocker hord ilyet, pl. volt barátomnak is volt Cannibal Corpse-os, nekem fel sem tűnik ha ilyet látok az utcán. Az meg már legyen az én problémám, hogy nekem nem tetszenek az ilyen pólók, attól még senkit nem gondolok igénytelennek, mert ilyet hord:)
2011. jún. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szörnyű ronda a póló.

Csúnya, gusztustalan az ábra rajta.

Én azt gondolnám, ne haragudj, hogy nem vagy egészen komplett, ha ilyen hullákkal díszített pólóban járnál.

2011. jún. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Vagy, nem hulla, most látom, hanem démon késsel, meg valami nő szül, vagy mit csinál.

Mindegy!

Így is, úgy is ocsmány.

2011. jún. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
áááááá szerintem ne vedd fel! Csak a haverok közé ha mész. Az utcán elég megbotránkoztató, de mondhatnám ízléstelennek is. Vagy lehet, hogy túl konzervatív vagyok? Nekem mindenesetre nem tetszene rajtad! n23
2011. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát ha alapvetően kovács józsika névre hallgatsz és nem patkány joe vagy, akkor elég furán néznének rád.

Ha ilyen a stílusod, akkor a kutyának se tűnik fel, legfelejebb anyukád megjegyzi, hogy jaj kisfiam/kislányom, már megint mi van rajtad?

2011. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem bejön. Én felvenném ^^

Ha neked tetszik,akkor vedd fel ^^ :)

2011. jún. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ha szereted a Cannibal Corpse-t akkor vedd fel, amúgy sztm tök állat^^

14/f

2011. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik akkornyugodtan :))

én felveném :D

2011. jún. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is rocker vagyok, nagyon szeretem a zenekaros pólókat, de azért ha azt szeretnéd, hogy ne fussanak el előled, vegyél egy szolidabb Cannibal Corpse-os pólót. :-)
2011. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, én csak azért nem néznék rád furán, mert a bátyámtól megszoktam, hogy ilyeneket hord. De vele sem megyek végig az utcán...
2011. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!