Vannak jó cuccok a turikban?
Figyelt kérdés
2009. márc. 21. 10:52
11/14 anonim válasza:
Győrben a Lemenős, meg a Felmenős. Az Aradi vértanúk/Árpád sarok két oldalán. Türelmesen végig kell lapozgatni. Többször belátogatni.Bálabontás hétfőn 5-kor.
12/14 anonim válasza:
jo egyszer eljohetnel velem pandorfba vasarolni....es fiu vagyok, de sebaj >)
13/14 anonim válasza:
a turiban igencsak jó cuccok vannak, tapasztalat beszél
Csak egy meghívás:
Aki szeret és szívesen jár turiba, vállalja a Facebookon e Jó szokását, azáltal, hogy csatlakozik e csoporthoz. Tapasztalatokat is megoszthatunk, ha elegen leszünk! :)
14/14 anonim válasza:
igen jó cuccok
vannak
én pl már egy csomó csőgatyeszt is kifogtam, és tök jó felsőket is :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!