Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 'Plötyi' lányok! Fogtok...

'Plötyi' lányok! Fogtok rövidnadrágot felvenni?

Figyelt kérdés

tudjátok, az a 'plötyi' amikor valaki nem kövér, csak nem olyan izmos és kicsit így rezeg a combja, ha lép.. esetleg egy kicsit narancsbőrös is... az ilyen lányoktól szeretném tudni, hogy zavarja-e őket rövidnadrágban az utcán???


lécci, a sport meg fogyómániások ne írjanak... most nem arra vagyok kíváncsi, hogy kell ezen változtatni


2011. jún. 11. 20:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát én még sose foglalkoztam vele, hogy rezeg-e a combom ha megyek (őszintén nem), de én olyan nagyon rövidnacit nem fogok felvenni, max combközépig érő olyan szafari stílusút vagy térdigérőt, mert amikor felvettem egy rövidnacit, akkor közölte velem egy ismeretlen pasi (aztán egy ismerős megerősítette), hogy rajtam a rövid az túl erotikus. Amikor meg az utcán megyek, akkor nem szeretném, ha a férfiaknak az jutna rólam eszükbe, úgyhogy lemondtam róla...
2011. jún. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
én se azt a p*csagatyát hordom, csak ilyen combközépig érő, és abban tök elvagyok :D
2011. jún. 12. 11:22
 13/13 anonim ***** válasza:

En 5 eve nem hordtam utcan olyat.... :( Otthon a kertben meg itt ott el vagyok vele...de nem merem felhuzni. Cicanadragot hordok, csak is feketet, azt is szoknyaval, hogy azert eltakarja valami a labaimat. Igazabol ha a combjaim nem lennenek ilyen orosz tank meretuek semmi bajom nem lenne az alakommal, de csipototl lefele egyszeruen elefant vagyok(160cm es 62 kg)... :D A torok nacik is tetszenek van 2db de osszeer benne a combom :@ es ugy olyan rossz :@ :(

18L

2011. jún. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!