Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 'Plötyi' lányok! Fogtok...

'Plötyi' lányok! Fogtok rövidnadrágot felvenni?

Figyelt kérdés

tudjátok, az a 'plötyi' amikor valaki nem kövér, csak nem olyan izmos és kicsit így rezeg a combja, ha lép.. esetleg egy kicsit narancsbőrös is... az ilyen lányoktól szeretném tudni, hogy zavarja-e őket rövidnadrágban az utcán???


lécci, a sport meg fogyómániások ne írjanak... most nem arra vagyok kíváncsi, hogy kell ezen változtatni


2011. jún. 11. 20:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Térdig érő nadrág.

Az rövid is, meg nem is látszik.

Szoknyát is max. ilyen rövidet, ennél kurtábbat nem veszek fel.

2011. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
SZERINTED nem lesz*rom hogy plötyi ha negyven fok van?:D
2011. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
én 175/74 kg vagyok. inkább a has, csípõ tájon van a felesleg, de azért a lábam se vékony, de én simán felveszem a rövidnadrágot, kb ami a combom feléig ér, vagy annál hosszabb, soha nem szóltak le emiatt és nem is éreztem magam kényelmetlenül bennük
2011. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Hát, ha így fognám fel, hogy PLÖTYI vagyok, minden centiméteremet eltakarnám jó vastag anyaggal.
2011. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3. válaszoló:


kb én is ilyen vagyok :D mondjuk perpill 177/72 (most fogytam 2 kilót)


csak azért kérdeztem, mert engem nem zavar, hogy nem vagyok maximálisan vékony, meg ilyesmi, de hogy a többi ember hogy áll hozzá :D

2011. jún. 11. 21:47
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Térdig érő nadrág, vagy épp térd fölé érő. Abban nem látszik, ha plötyi is kicsit a combod. Amúgy tudom, hogy nem sportmániások véleményét kérted, de itt a nyár, néha elmennél kicsit futni, vagy bicózni egyet akár haverokkal rögtön nem lenne annyira plöyti. Nem kell gyúrni, meg órákat ugrálni a Norbi Update DVD-re, csak mozogni picit.
2011. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tudom, hogy lehetne elmenni futni meg biciklizni... :D biciklizni fogok is, de csak mert szeretek... amúgy meg engem nem zavar, ez van :D
2011. jún. 11. 22:33
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem se izmosak a combjaim (160/58), van még mit dolgozni rajtuk. Rendszeresen sportolok, de még nem tökéletes. Van rajtam felesleg.


Én úgy oldottam meg, hogy kicsivel térd fölé érő, vékony anyagú nadrágokat hordok, vagy lenge, de nem mini szoknyát veszek fel amikor nagy a hőség.


Nagyon szépen fel lehet ám "plötyisen" is öltözködni.


Még akár testhez simuló egyszínű nacit is felvehetsz egy hosszított, tarka pólóval.

2011. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja, és törökös nacik is vannak a ruhatáramban, ezek vékonyak, lengék, ápolnak és eltakarnak, és kényelmesek. 40 fokban is ideális.


De ezeket a mélyülepűeket nem szeretem, csak a normális ülepű fazont.

2011. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
értem :) köszi mindenkinek :DDD
2011. jún. 11. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!