Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Mermaid márkájú cipőkről mi...

A Mermaid márkájú cipőkről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem két ilyen márkájú cipőm volt/van eddig, nagyon szeretem őket, kényelmesek és strapabíróak, árban viszont kicsit drágák.
2011. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi hát ha strapabíróbbak mint a gagyi kínai cipők akkor inkább fizetek érte többet, mert nem olyan drága mint a nike meg hasonlók és akkor ezek szerint tovább tart mint a kínai. Te netről rendelted vagy vetted ?
2011. jún. 14. 13:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal strapabíróbb, mint egy kínai. Pont ma vettem észre, hogy a kedvenc törpesarkú cipellőm is Mermaid, azt már legalább 4 éve vettem, igaz nem használom túl gyakran, de még mindig ugyanolyan kényelmes és jó állapotú, mint mikor vettem.

Egyébként a Leonardo-ban vásároltam, ami ha jól tudom már megszűnt (maga az üzletlánc =/ )

Remélem tudtam segíteni.

2011. jún. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!