Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha kilátszik a szilikon...

Ciki, ha kilátszik a szilikon melltartópánt vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 19:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Legközelebb ne fiút, hanem valami érett férfit kérdezz meg, aki már él nemi életet! XD


Na de vi8ccet félretéve: mindenki ezzel jön, hogy alá izzad az ember. Mert a ruhába nem izzad bele? Vagy a melltartóba, harisnyába, cipőbe stb-be? Ennek legalább olyankor nincs szaga és annyira vékony, hogy azért nem szakad alóla a víz. :)


Fel van ez fújva kicsit...

2011. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%

"Legközelebb ne fiút, hanem valami érett férfit kérdezz meg, aki már él nemi életet! XD


Na de vi8ccet félretéve: mindenki ezzel jön, hogy alá izzad az ember. Mert a ruhába nem izzad bele? Vagy a melltartóba, harisnyába, cipőbe stb-be? Ennek legalább olyankor nincs szaga és annyira vékony, hogy azért nem szakad alóla a víz. :)


Fel van ez fújva kicsit..."


--->osztom a véleményt!!!!!! :)))

2011. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%

undorító, a minap láttam egy már majdnem megsárgult szilikonpántos nőcit akinek a felsője alól még a melltartó csücske is kilógott anyáááám valami gusztustalan, egyébként én általános iskolában hordtam évente kétszer mert mindig rá kellet jönnöm, hogy kényelmetlen vág aláizzadok szar érzés, inkább nem veszek fel olyan felsőt vagy pánt nélküli melltartót veszek fel de ezt az ocsmányságot soha



[link]



pfejj :D



[link]


egyébként itt egy tipp ha valaki az egyszerű trikó alatt is el akarja rejteni a pántokat :D


Egyébként ez az én véleményem ha valakinek tetszik és úgy jelenik meg az utcán és utána kinevetik az az ő dolga :D

2011. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

mikor még senki szerint nem volt ciki a szilikonpánt én már akkor is undorodtam tőle...hisz ugyanúgy látszik mint egy sima pánt...sőt...engem mindig is a hideg rázott tőle...gáz...sehogy nem néz ki..sose tudtam volna hordani...

22L

2011. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
39%

Undorító, igénytelen, stílustalan.

Ezzel a 3 szóval nagyon jól össze lehet foglalni. Jól összegyűlik alatta a verejték, bevág a bőrbe, elszíneződik, szép sárga lesz, de méterekről fénylik - mi ez, ha nem ciki?

Akkor vagy melltartó nélkül (annak a szerencsésnek, akinek hetyke kis cickói vannak, nekem sajnos elég nagy, így ez kiesett), vagy pánt nélküli (mint mondtam meglehetősen "csöcsös" vagyok, de találtam olyat, amit nem kell cibálni felfelé), vagy a ruha színével megegyező melltartópánt. Persze akinek nincs ízlése és szépérzéke, az nyugodtan hordjon szilikonpántosat.

2011. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: milyen pánt nélkülid van? Amit nem kell ráncigálni? Hol vetted?
2011. jún. 10. 14:30
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

szerintem nem:)

direkt azért átlátszó...:D az már más h. mégis látszik:D

Ha azt kérdeznéd h. a sima melltartó pántja látszana ki akkor azt mondanám h. igen:D

2011. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Szerintem semmi ciki nincs benne, az sokkal cikibb ha a pánt nélküliben feszengsz és 2 percenként igazítgatod mert lecsúszik, a legjobb ha a ruhával egyforma színű (nem szilikon) pántot hordasz, vagy mivel szilikonról van szó: nagyon jó ami nem "lapos" hanem egészen vékony, olyan spagetti szerű az igazán nem feltűnő, de az csak olyannak lehet akinek viszonylag kicsi a melle és mem hurkás, mert akkor sajnos bevág a bőrébe.
2011. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol vettem, ajándékba kaptam:/
2011. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ciki és stilustalan...nap mint nap lehet látni hogy szilikon pántot vesz fel,szerintem semmi szexi nincsen benne sőt,inkább visszataszitó. amugy meg a nagymellűek azt mondják legalább az tart valamit,de szerintem nem sokat hisz annyira vékony hogy az is simán lecssúszik,elszakad ráadásul a nyári forró napokban még rá is tapad a testre nagyon nem szép szerintem..
2011. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!