Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pici cicire milyen fürdőrucit...

Pici cicire milyen fürdőrucit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

az a baj, hogy elég kicsik cicieim.:(ilyen cicikre milyen fürdőruhát érdemes venni?(mindenképpen szivacsos lenne)nekem az egyberészesek nem tetszenek, a fodrosok meg nem állnak jól.(próbáltam)az olyan "háromszögalakúak" tetszenek.pl.amilyen a fehér bikinis lányon van 1 09 nél : http://www.youtube.com/watch?v=W5fQonV_ta8

vagy: [link]


van olyan fürdőruha,ami obtikailag egy kicsit növelné a melleimet?vagy vhogy "összenyomná" öket?(hallottam már ilyenről is)tudnátok linkelni ilyeneket?a legjobb lenne, ha a csípőmet egy kicsit szélesítené, de ez már csak ráadás.:)

köszi a válaszokat, és lécci csak értelmeseket küldjetek!:)


2011. jún. 5. 17:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*optikailag bocsi a hibákért
2011. jún. 5. 17:15
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem olyat ne vegyél semmiképp,amiben sok a szivacs,mert az nagyon gáz.Persze mindenképp legyen benne valami szivacs,hogy ne látszódjon át semmi.

szerintem ez jól állna: [link]


csak az a lényeg,hogy ne akard,hogy sokkal nagyobbnak látszódjon,mert a végén nevetséges is lehet :DD

2011. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem, nem akarok sok szivacsosat!:)

az ilyet is próbáltam, de nagyon lenyomta a melleimet, még laposabb lettem:)de azért köszi, még jöhetnek a válaszok!!!:D

2011. jún. 5. 17:22
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet kényelmetlennek találod, de nekem a merevítős bikini felső oldotta meg reménytelennek tűnő helyzetemet. Acélkék volt, és egy nagyon kevés szivacs volt benne.
2011. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Esetleg, ezek közül valamelyiket?

2011. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!majd nézek olyanokat, amiket linkeltetek:)

még írjatok!!

2011. jún. 5. 17:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Push-up os (persze mértékkel) kagyló alakú bikinifelső áll jól általában a kissmellűeknek.
2011. jún. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még lehetnek ezek is. :)



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagyis a 17:36-os.
2011. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszi a választ, remélem, majd telálok vmit!:)

még jöhetnek a válaszok, kíváncsi vagyok mindenki tanácsára:)

2011. jún. 5. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!