Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adnátok nekem ötleteket,...

Adnátok nekem ötleteket, tanácsot, tippeket adni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy teljesen új lányt kialakítani. Frizura, smink, öltözködési stílus.


Frizuránál: hullámos a hajam, kerek az arcom, ehhez milyen stílusú haj állna jól, félhosszú tépett hajam volt eddig.


Smink: kékes/zöld a szemem, hosszú szempillák, a bőröm viszonylag szép (kevés alapozásra szorul), inkább szájfény mint rúzs. Milyen sminket hordjak hétköznap/buliban?


Öltözködés: Szeretnék, csinosan nőiesen, de azért normálisan kinézni, szeretem a lazább, sportosabb stílust és az elegánsabb nőcisebb ruhákat is a magassarkút nem, de a kis topánkákat sarukat imádom. Viszont molett vagyok, a hasam és a csípőm nem szeretné hangsúlyozni.


Tudtok tippeket adni, esetleg képpel illusztrálnád?


2011. jún. 4. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Haj: kerek formánál arra kell figyelni, hogy minél kisebb legyen a hangsúly az arc körül.


A hosszúság csak egy leheletnyivel érjen az áll alá.


A finom fokozatos rétegek kialakítása vékonyabbá teszi az arcot, elveszi a hangsúlyt az oldalakról. Érdemes kipróbálni a haj alsó részének elvékonyítását is. A frufru előnyös ehhez a típushoz, de legyen hosszú. Kipróbálhatjuk oldalra fésülve is.

Nem ajánlják a fodrászok ehhez az arctípushoz a rövid, mindenütt egyforma hosszúságúra nyírt hajat, sem a göndört, mert ezek hangsúlyozzák a kerek formát. Ilyen arcformával rendelkezik Cameron Diaz. (na ezt szépen kimásoltam:) ) [link]


Smink:akkor mindennapokra spirál,szemcerka/tus szájfény/labello. Alkalomra mehet cicaszem [link] , [link] füstösszem [link] , [link]


cicásszem video: http://www.youtube.com/watch?v=p6mumFQsqpU

füstös szem: http://www.youtube.com/watch?v=3qLTCIYo9Wc , http://www.youtube.com/watch?v=zDiybN0FUWo


a mindennapokra: [link]


Öltözködés: [link]

[link]


Remélem tudtam segíteni!:)

2011. jún. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Fú köszi szépen, és ez a haj még tetszik is. meg a cikkeket is köszönöm.


Nem szeretem a festéket, de szőkés-barna hajba egy kis melír jó lenne? (szőkén kívül bármi más).


Egyébként ma szakítottam a barátommal, közel 5 év után és holnap szobát pakolok, le akarom cserélni a ruhatáram, és változtatni mindenen (eddig neki akartam tetszeni, mostmár úgy érzem magamnak kellene, és magamat adva másoknak).

Meg akarom találni a nekem megfelelő stílust, hajat, mindent! :)

2011. jún. 4. 21:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Első kommentelő vagyok:)

Szerintem jól állna:)

Sok sikert az átválozáshoz!:)

2011. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!