Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan fontos, hogy...

Miért olyan fontos, hogy beskatulyázzátok magatokat? (rocker, emo, goth. Stb)

Figyelt kérdés

Most tényleg ti válaszoljatok, akik valamilyen stílust képviseltek/képviseltetek.

Szóval ne azt mondjátok, hogy nektek miért nem, meg hogy ti mennyire nem tartoztok ezek közé, azok írjanak, akik valamelyik kategóriába (olyanba akár, amit nem soroltam fel) besorolják magukat.

Csak kíváncsi vagyok, meg szeretném egyszer a ti véleményeteket is hallani! Köszi!


2011. jún. 4. 16:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mert pl. a goth, rock, punk, metal, stb. egy életstílus, gondolkodásmód is egyben, és magába foglalja az érdeklődési kört is. a zene összeköt, és jó olyan emberekkel lenni, akik hasonló dolgok iránt érdeklődnek, egyszerűbb az ismerkedés és sok a közös pont.

az emot nem sorolnám ide, hiszen az csak egy majom divat, semmi mondanivalója nincs.

az öltözködéshez annyit fűznék hozzá, hogy önkifejezés. a barátaimat pedig nem a szubkultúrából válogatom csupán, sőt. nagyon kevés hasonló stílusú ismerősöm van, de azért koncerten egymásra találnak az emberek ugye :)

2011. jún. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
a punkot még értem, de mondjuk a goth, rock, metal zenék kedvelőinek a zenén kívül milyen érdeklődési kör vagy eszme tartozik még hozzá? Mi az a sok közös pont, ami mondjuk más zenék kedvelőinél nem lenne meg és ahhoz a stílushoz köthető?
2011. jún. 5. 19:00
 13/14 anonim ***** válasza:

a metálhoz elég sok, alfajonként változik is kb. de igazából ha rákeresel, akkor a gugli a barátod. mármint nem akarok buknó lenni, de 100 oldalakat lehetne róla regélni.

a goth meg a másik legnagyobb ilyen irányzatú szubkultúra a punk mellett, úgyhogy ez hülye kérdés volt (erről még a wikipédián v a gothic.hu-n is olvasgathatsz).

2011. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
azért azt ne felejtsük el, hogy mondjuk a plázacicák is "beskatulyázták" magukat ahogy te fogalmaztál. én is roxker vagyok, de ez minősül beskatulyázásnak, ezt a külsősök teszik meg nem mi magunk. a stílus csak a gondolkodásmódunk és az életfelfogás alapköveit rakja le, de rockerek között is ezer meg ezer féle ember van.
2012. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!