Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elmenjek ebben a ruhában bulizni?

Elmenjek ebben a ruhában bulizni?

Figyelt kérdés

[link]


tegnap vettem ilyen ruhát, csak feketében, és nincs rajta ilyen masni..és hát bnőm ma kijelentette, h ő nem fog venni miniruhát, hanem csak egy egyszerű felsőben jön cicanacival. Sőt, akikkel még megyek, nem hiszem h ők is kicsípnék magukat. Most akkor én se vegyem fel ezt a ruhát?:/ vagy ti felvennétek azért?


2011. jún. 4. 11:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen helyre mentek. Lehet nem venném fel a helyedben, ha a baráti társaság sem öltözik ki nagyon. Kellemetlenül érezném magam.
2011. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ha jól érzed magad benne, vedd fel! ne érdekeljen, hogy más mibe van, ha neked tetszik :) jó bulizást!
2011. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ilyen ruhám van nekem is feketébe..:-) Attól függ hova szeretnéd felvenni.De ha jól érzed magad benne akkor mért ne?!:D jó szórakozást.
2011. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

háát eddig úgy néz ki h Siófokra Captain Morgen-be.

ja én is ezen filozok hogy kellemetlenül érezném magam, de azért Siófokra csak nem megyek slamposan(: Nem is értem a többieket. De szerintem felveszem akkor(:

köszi a válaszokat

és köszi, biztos jó buli lesz :D

2011. jún. 4. 12:07
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
sztem ez egy tökéletes partiszerkó
2011. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem felveheted;D
2011. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
feketében elmegy. pinkben már nem venném fel. max ne aggasd magad tele kiegészítőkkel és szolidabb cipőt vegyél, akár laposat. szerintem azzal pont jól mutatna, nem lenne túlöltözés.
2011. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen magassarkut akarok venni hozzá, kiegészitőnek meg cak egy ezüst nyakláncra meg egy karkötőre gondoltam.

köszi a válaszokat(:

2011. jún. 4. 12:28
 9/20 A kérdező kommentje:
*csak
2011. jún. 4. 12:28
 10/20 anonim ***** válasza:
86%
Azért Siófok nem a Riviéra vagy a Soho, hogy slampos legyen a leggings egy felsővel.....mindenki úgy megy ahogy neki kényelmes és amiben legfesztelenebbül érzi magát. Ne a többieket szóld le amiért neked elegánsabb az ízlésed, felveheted ha akarod hiszen a bulizás lényege hogy a lehető leginkább önmagad legyél a lehető legkedvesebb szerkódban. Nem kell összeöltözni, végülis azért ők nem mackóban mennek te meg esküvői ruhában szóval azért égbekiáltó különbségek nem lesznek.
2011. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!