Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen fazonú...

Szerintetek egy ilyen fazonú fürdőruha jól állna egy olyan típusú lánynak mint én?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]


[link]


165 cm vagyok és 55 kg.75Bs melleim vannak,nem valami nagyok.

A derekam elég vékony,inkább alul vagyok kicsit vastagabb/combosabb.

Szerintetek egy ilyen fürdőruha jól állna nekem?Vagy ne is próbálkozzak vele?

Ha szerintetek nem állna jól,tudtok ajánlani valami szép fürdőrucit,ami jól állna?


2011. jún. 2. 18:27
 1/10 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt:

[link]

2011. jún. 2. 18:28
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
OFF : Áh dettó én is pont annyi kiló vagyok,mint te és még a mellméreteink is megyegyeznek :D kivéve a cm én 170 vagyok,de azért kíváncsi vagyok,hogy milyen fürdőruhát ajánlanak :D
2011. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
hat a leirtak alapjan,szerintem illene.De az a nagy kerdes,hogy ha kimesz a strandra napozni,az 1dolog,hogy sexys leszel ebben a furdoruciban,de hogy leszel lesulve?!? a sajat tapasztalatombol beszelek,en is vettem 1hasonlo furdorucit,gyonyoru turkizkek szinben,szinte beleszerettem abba a darabba,de olyan benan neztem ki miutan lesultem benne,hogy azota csak a fiok melyen van,SAJNOS.udv.:Bia :)
2011. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem nagyon napozok,mivel nincs szükségem rá :)

Eleve barna bőrű vagyok,kimegyek nyáron nappal sétálni egy félórára vagy esetleg egy órára és már le is barnultam :D

2011. jún. 2. 18:36
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
2011. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

irigyellek a barna borodert.En is gyorsan le tudok sulni,de azert vilagosabb igy tel utan a borom,foleg,hogy allergiam is van eleg sok,amiket el kell tuntetni.En most szultem 2es fel hete,szoval iden nyaron inkabb kihagynam a strandot sajnos.

De en a helyetekben csajok 2reszes,falatnyi bikinit ajanlanek,es a barna boron rohadt jol mutat a feher,kek vagy citromsarga szin. Bia

2011. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel vékony a derekad, szerintem jól állna. Általában az kell a trikinihez:-)
2011. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a linkeket.

Pontosan olyan színekben gondolkodtam,mint amiket felsoroltál.Én most ebből a fazonból,ami tetszik egy fehéret néztem ki(L)

Trikini?Ez a neve?Végre tudom a nevét!Amikor beütöttem a netre a swimweart vagy a swimsuitot,mindig ott válogattam hogy ez sem az,ez sem az.

Most meg végre nem kell válogatni!Köszi!:)

2011. jún. 2. 18:55
 9/10 A kérdező kommentje:
Tehát úgy néz ki,hogy amint lesz pénzem,szépen elmegyek és lecsapok rá XD
2011. jún. 2. 18:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, trikini a neve :)

Szerintem jól fog állni neked, mert vékony a derekad és nem túl nagy a melled.

2011. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!