Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruha való olyan...

Milyen fürdőruha való olyan lánynak akinek van egy kis combja? Szín, stílus stb. linkeket kérek : pppp

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az előzőnek az első linkje nem jó, mert a franciaszerű vagy nemtommilyen alsó éppenhogy kiemeli a kis combodat.:P

a másodikon nemtom mitkell nézni,

a harmadik pedig helyes.

a legjobb a hagyományos bikinialsó, és előnyös ha az alsó sötétebb mint a melltartó része.:D

rem segítettem.

2010. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsotol majdnem sirogorcsot kaptam, hogy neznek ki a modellek az elso kepeken?? Visszataszitoak, foleg a kozepso kepen:S A masik kettonel meg a melltarto resz a ronda.. Ugy neznek ki, mint a toltott galamb. A nagyanyamnak is ilyen furdoruhai vannak.

Kerdezo, szerintem valami feloldalt megkotos furdoruha alsot keress, nem talalok rola kepet, de nekem olyan volt, es nem tunt benne olyan vastagnak a combom es szelesnek a csipom:) Pedig rozsaszin-feher volt es a megkotoje is feher..

2010. jún. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

nekem most ilyenem van.

csak a melltartó része köves.

2010. jún. 13. 09:56
 5/5 anonim ***** válasza:

legjobb :]


egyébként esetleg vmi sötét színűt , már ha van takargatni valód :D ha olyan vagy mint a nő a képen tökéletes vagy :D

2010. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!