Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bikinit vegyek ha...

Milyen bikinit vegyek ha széles a csípőm és kicsi a cicim?

Figyelt kérdés
egyszerüen utálom a testem, nem is nagyon mutogatom ha megtehetem de sajnos osztálykirándulás a strandon lesz :(. azt utálom benne hogy annyira aránytalan ,a csípőm széles a derekam meg oylan vékony hogy csak a csontok vannak ki, mellem meg ahogy irtam szinte semmi. azt vettem észre hogyha franciabugyi van rajtam akkor annyira nem széles a csípőm, szerintetek milyet vegyek? amugy 170 cm és 53 kg vagyok
2011. máj. 30. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nincs felesleg a csipődön csak simán széles akkor nincs vele gond. Ne utáld magad.. két kezemet levágnám ha 53 kg lehetnék, de ha ennyire nemvagy kibékülve magaddal akkor francia bugyit vegyél, nekem is széles a csipőm és az áll jól:) Ja és ha teheted akkor egy kis push-up melltartó :D
2011. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ csak annyira szerettem volna trikint venni de akkor ugye az kizárva
2011. máj. 30. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, szóval szerintem 53 kg-al felvehetsz trikinit is meg bármit:D de ha nem vagy magaddal megelégedve és jobban érzed magad egy francia bugyiban akkor azt vegyél fel :)
2011. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! El sem tudom képzelni,hogy mi problémád lehet a testeddel..Más ilyen méretekért ölni tudna!:)

Én is a francia bugyit ajánlom neked.Illetve itt van egy link amin egy bikini látható( de szigorúan csak a felső felső részét nézd)!


[link]

2011. máj. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


nekem is ilyenem van. kicsi a mellem. 75/a-s mellem van. és jó.:)amugy nálam pont ugyan ez van. akkora vagyok mint te csak 2kg-mal több mint te. de amugy olyan az alkatom h bármennyit eszek nem látszik rajtam, és maradok ugyan olyan vékony.

2011. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!