Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lesz egy randim, mit vegyek...

Lesz egy randim, mit vegyek fel? (Képek lejjebb. )

Figyelt kérdés

Lesz egy fontos randevúm.Már elég rég ismerjük egymást.Nekem eddig is tetszett, és elhívott randira.Nem tudok dönteni, hogy melyik gatyámat vegyem fel!Segítsetek!

Dagadt vagyok, ezért kérlek olyan gatyát ajánljatok, ami kicsit vékonyít!

1.)

[link]

2.)

[link]

3.)

[link]

4.)

[link]

5.)

[link]


13/L


2011. máj. 29. 16:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
1 vagy a 3
2011. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

szerintem az 1. áll a legjobban.


végeredmény képet pedig kérünk. ;)

2011. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Köszi :)

amúgy, felső+haj(a könyökig érő felsőmet nem találom, gondolom mosásban van:$)

[link]

Kicsit durva+ijesztő a fejem, de a fekete szemceruza(halványan)megoldja ;)

2011. máj. 29. 17:20
 14/20 anonim ***** válasza:

hát szerintem az utolsó képen tök vékonynak nézel ki.a nadrágos képeken már egy picit ducibbnak.de az utolsón(pólóval)szerintem nagyon csini vagy.:)

sok sikert a randidhoz!:)

13/l

2011. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Szia, hát én nem farmert vennék fel egy randira hanem egy csinos egyberuhát, max egy bolerot vagy kardigánt rávennék ha este lesz.


Ha nadrág akkor csinos farmert, semmiképp nem feketét, tekintve hogy a felső is fekete. Akkor valami világosabbat.


A képeket nem igazán jeleníti meg egy feketét tudtam megnyitni és egy koptatott csőfarmert, na a koptatott az tetszik.

2011. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszii 17:26.(egy véleményen vagyunk ^^)
2011. máj. 29. 17:29
 17/20 A kérdező kommentje:
17.29 : :/ Nekem nem áll jól az egyberuha, csak azért nem veszek fel olyat.:( De köszi a többi tanácsot:))
2011. máj. 29. 17:33
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem jön be a végeredmény =(
2011. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát ez így olyan semmilyen... egy randira azért kicsit illik jobban kiöltözni. Egy szoknyát minden pasi értékel.

És egy tipp: abszolút nem vagy kövér, de a passzos gatya nagyon nem neked való. Kicsit bővebb, lazább fazonú sokkal vékonyabbnak, arányosabbnak mutatna. De talán még a 4. volt a legjobb, csak a farzseb elég fura.

2011. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Sztem a 4-es naci, meg is mondom, hogy miért.

Jobban áll sokkal (sztem mindenkin), ha a zseb a "helyén van", nem pedig 10 cm-rel lejjebb. Igaz, nagyon ritkán lehet kapni ilyen nadrágot, mert most divat a lecsúsztatott zseb, de elb@ssza a formákat, nekem senkin nem tetszik (magamon főleg nem tudom elviselni.)

2011. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!