Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruhát vegyek?

Milyen fürdőruhát vegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos molett alkatom van, így különösen problémás a fürdőruha vásárlás. A bikini teljesen felejtős? Esetleg egy olyan, aminek a felső része topszerű? Az egyberészessel az a gondom, hogy nem nagyon találtam még olyat, ami nagyobb méret, ugyanakkor a mellrésze kicsi, épp ezért lenne jobb valami cseles bikini, mert ott már találtam olyat, ahol különböző méretet lehet összeválogatni alsó és felső részből. Ugyanis mellben eléggé gyenge vagyok.
2011. máj. 27. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Akkor a neked való bikini a tankini!:)

Itt nézelődj,hogy melyik tetszik:

[link]

2011. máj. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bikinit vegyél, ne tankinit. Ha mellben gyenge vagy, vegyél szivacsosat vagy ilyen fazonút:

[link]

Amúgy hova hízol inkább? Mert ha pl. fenékre, combra, akkor vegyél franciabugyis bikinialsót és az oldalt megkötőset felejtsd el!

2011. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A franciabugyis nem rossz ötlet. Lehet beszerzek egyet :)
2011. máj. 28. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!