Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szólnátok ha kimennék...

Mit szólnátok ha kimennék full latex cuccban az utcára?

Figyelt kérdés
Mennyire lenne megdöbbentő, vagy hogy reagálnátok? Full latexet úgy értsd, hogy arcon kívül a teljes testfelület, magassarkú, rá egy (szintén latex) fűző.
2011. máj. 25. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak testalkat fuggo, ha jo alakod van es szep vagy akkor nincs mitol tartanod. (es persze ha no vagy)
2011. máj. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
elítélni nem ítélnélek el, nem szokàsom, mindenki azt vesz fel amit akar, de véleményem szerint azt gondolnàm, hogy Te most nagyon jól akarsz kinézni, viszont túlzsba estél.és hogy talàn pont emiatt éred el a hatàs ellenkezöjét és sajnàlnàlak.Közben arra is gondolnék, hogy most biztos Te is szenvedsz, hogy inkàbb lenne rajtad normàlis ruha, mert úgy nézel ki mint egy bohóc
2011. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha férfi vagy, akkor mindenki röhögne vagy behányna.

Ha nő vagy, és csinos, akkor mindenki odalenne a gyönyörűségtől.


Neked viszont úgy beizzadna ebben a kánikulában a valagad, hogy csak úgy tocsognál a latexszerkódban, és öt perc alatt lenne eleged az egész szituációból.

2011. máj. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért lenne ettöl gyönyörü??? talpig latex? iszonyú hülyén nézne ki...
2011. máj. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

[link]


XD


Ettől függetlenül szerintem egy szép nőn is gáz lenne:D Nem utcára való. Meg minek is? 25-30 fokban.. :D

2011. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Hmm, három eléggé eltérő, de nagyjából egy irányba mutató vélemény, amik ráadásul mind értelmesek :) Ez ritka itt a gyk-n.


Amúgy nem tervezek ilyesmit, nincs is meg a teljes "szettem" egy ilyen akcióhoz, csak elgondolkodtam. Hálószobába való ruházat alapvetően, de végülis a testheztapadó dolgok teljesen megszokottak lányokon, átlátszatlan, tehát tulajdonképpen közszemérmet nem sért, csak mégis olyan "fura" volna.

2011. máj. 25. 13:06
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hülyén nézne ki, mert a latex nem utcai viselet, hanem fétiscucc. Én sem megyek ki az utcára szexi nővérke-jelmezben, mert nem arra van kitalálva, hogy abba menjek teszkózni.
2011. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem utcára való...inkább késő este bulizni...max
2011. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy, azt gondolnák, hogy prostituált vagy.

Ha férfi vagy, azt gondolnák, hogy burnyák vagy.

2011. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy nekem lenne egy jó napom... meg még jópár férfitársamnak sztem. És egyben nagyon csodálkoznék hogy ilyen bevállalós vagy.



[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!