Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visel valaki rendszeresen úgy...

Visel valaki rendszeresen úgy harisnyanadrágot, hogy bugyit nem vesz pluszban alá? Talán ugy kényelmesebb lenne, mert nem csuszna el az alsó réteg.

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
én néha szoktam, tényleg jó mert nem csúszik le, de olyan meleg úgy...XD többször van az h nem veszek alá.
2009. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
fúúj, undorító, és elég egészségtelen is! gondolj bele, a pamut bugyi helyett egy "műanyag" dolog van ott lenn... ezért a műszálas bugyi sem egészséges... én mindig veszek alá bugyit...
2009. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Soha. A bugyi nem azért van, hogy bosszantson, hanem hogy legalább kicsit jobban megvédjen a kórokozóktól. Amitől egy harisnyanadrág nem véd meg.
2009. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már leírtam ugyanerre a kérdésre.... Az én nagyim a harisnyanadrágot csak bugyiharisnyának nevezte, és mindig is alsónemű gyanánt bugyi nélkül adta rám. Az első érdekes élmény akkor jött amikor 14 évesen először (a ballagásomra) kaptam egy vékony nejlonharisnyát. Egy kicsit zavaró volt látni miután felvettem hogy átlátszik belőle a nunim... na de úgy gondoltam hogy ez a normális, pláne a dobozon a "néni" is bugyi nélkül viselte, úgyhogy végülis nem találtam benne semmi extrát. Később amikor a pasizós időszakomba értem kiderült hogy ez nem teljesen szokványos dolog, de a sikerre való tekintettel nem változtattam a szokásomon. A barátnőimet persze teljesen megosztottam, volt aki utánzott és egy-egy buliba vagy randira bugyi nélkül vett fel harisnyanadrágot, mások pedig egy az egyben k.....ak tartottak miatta. Hát lényeg a lényeg én nem vagyok hajlandó elhinni hogy puszta fetishizmusból viseli minden harisnya dobozán a manöken bugyi nélkül a harisnyanadrágot. Sokan azt mondják hogy nem higénikus, hát elmondhatom hogy soha semmi gondom nem volt abból hogy én mind a mai napig bugyi nélkül viselem, és utánaolvasva is azt lehet találni hogy a nagyon vékony (15 denes) nyári harisnyanadrágok nagyon is kielégítően szellőznek, a pamutbetétes típusok pedig pont azért készülnek pamut betéttel, mert bizony világszerte nagyon sok nő viseli bugyi nélkül a harisnyanadrágot. Ha utánaolvastok mindenhol azt írják hogy - ami az én véleményem is - a harisnyanadrág bugyi nélkül sokkal nagyobb komfortérzetet biztosít, és az hogy hogyan hordjuk csak rajtunk múlik. Ki kell próbálni így is úgy is, és el kell dönteni melyik a jobb. Az hogy nálunk sokan k...ásnak tartják szerintem csupán prűdség, hisz nem feltétlenül azért veszi fel valaki bugyi nélkül hogy mutogassa magát vagy hogy szét tegye a lábát. Ne feledjük hogy valaha a tanga is k...ásnak minősült. Aki nem hiszi olvasson utána (németül) komolyabb helyen is: [link]
2009. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Harisnyanadrágot alapvetően bugyi nélkül kell viselni.

Ha valaki bugyit vesz alá (vagy fölé) az már túlzás.


Tudom, hogy van aki alá IS vesz bugyit, meg fölé IS vesz, hogy ne csúszkáljon, de a legjobb, legkényelmesebb, ha bugyi nélkül viseli az ember.


Aki még nem próbálta így, az ne beszéljen bele szerintem. Aki meg próbálta: szerintem ennél a változatnál fog maradni!

2010. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam,pl. tegnap is csak a nejlonharisnya és a szoknya volt rajtam,bugyi nélkül
2014. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem,hogy nagy melegben csak harisnyatartót,harisnytartós nejlonharisnyát,vagy csak combfixet szoktam viselni a szoknyám alatt,szintén bugyi( alsónemű ) nélkül.
2014. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!