Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mutatnátok igazi fesztiválszer...

Mutatnátok igazi fesztiválszerkókat?

Figyelt kérdés
Laza viselet és nőies is érdekel:-)Ha lehet akkor képpel, de leírva is szívesen fogadom:-)Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. máj. 20. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Van egy ilyenem, nagyon imádom, olyan hippis feelingje van, mégis nőies!


[link]

2011. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fúúú nagyon-nagyon szép:) Akkor az egyberuha szerinted is tökéletes a fesztiválokra igaz? Én is így gondolkozok:)Köszi a választ:)
2011. máj. 20. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, így gondolom, mondjuk én amúgy is egész nyáron ilyen hippis-színes egybe ruhákba járok, imádom őket! :)
2011. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ebben a cikkben sztárok fesztiválszerkóiról írnak. Bár szélsőségek, de ihletnek nem rossz:) [link]
2011. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A fesztiváloknak pont az a lényege (sajnos csak az volt) hogy baromira lesz.arod,hogy nézel ki,mi van rajtad,mert hót koszos leszel, leizzadsz, iszol, bulizol.. esetleg földön/fűben fekszel..nem divatolni kell fesztiválon,hanem egy igazi,felszabadult bulit csapni. Tavaly előtt már kiverte nálam a biztosítékot,amikor is Hegyalján tűsarkús, rózsaszín pi.csaszoknyás kislány vonaglott a kavicsos-poros utakon..szégyen. Abban legyél,ami kényelmes, és nem baj,ha összekened, esetleg kiszakítod. Mert megesik.
2011. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Az első válaszadó vagyok. Na ne mondd már, hogy csak koszos, szakadt ruhában lehet fesztiválozni! Szinte mindegyiken voltam már, külföldön is, talán tudom, mit ajánlok... Van egy réteg, az igaz, ami ott fekszik minden évben a hányásában a tokaji templom előtt. Erről szólna? Kulturáltan is lehet zenét hallgatni és szórakozni, nem a mocsokról, meg a tabis borról szól a dolog. A kérdező amúgy is azt írta, hogy szereti az ilyen ruhákat, vagyis ezekben érzi jól magát. Miért fáj ez másnak? Amúgy sem írta, milyen fesztiválra gondolt...

(A magassarkú elismerem, nevetséges oda.)


Megjegyzem áztam már én is sz,arrá a sátorban is, reggelre sárosan, mocskosan ébredtem és volt is fílingje, de az megint más, ha csak 1 napra mész oda szórakozni.

2011. máj. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése..egyébként én sem a hányásomban fetrengő,tabis boros fesztiválozó vagyok, félreértés ne essék..de mi egy hétre mentünk, 50 fok napon, porfelhő állandóan, fa alatt földön döglés a melegtől..még jó,hogy izzadt és retkes lettem, ezért nem mentem olyan divatos ruhákban, tudtam,hogy ezzel jár. De én ott úgy vagyok vele,hogy végre nem kell kiöltözni, lesza.rtam hogy nézek ki, ezt élveztem leginkább.
2011. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! A cotcotos cikk is nagyon jó volt. Én sem úgy gondoltam hogy divatolni megyek, egyszerűen csak kíváncsi voltam, hogy ki mit szokott ilyen helyeken felvenni. Magassarkút ha fizetnének se vennék fel, tekintve hogy több órákat fogok tombolni:) Inkább saru, rövid farmernaci, póló, vagy egyberuha. Kíváncsi voltam hogy más is így gondolkodik-e. Amúgy én sem vagyok az a fűben fetrengős, nem iszom le magam a sárga földig csak azért mert fesztiválozok:) Mindenképp laza ruhákban leszek, de azért szerintem ott is fontos hogy jól nézzen ki az ember, mert én akkor nem érzem jól magam, ha igénytelen ruhákban vagyok:) Köszi szépen a válaszokat még egyszer!:-)
2011. máj. 21. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!