Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron le szeretnék barnulni...

Nyáron le szeretnék barnulni nagyon fehér börü vagyok hogy csináljam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Kezdj szedni karotin kapszulát és 1-2 hetente menj el szoliba csak min. időre megfelelő krém használtata mellett,így mire jön a nyári napsütés lesz elég alap ahhoz,hogy barnulj és ne égj le.
2009. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
szoli előtt ne kenjél magadra semmit! de először max 3 percre menj be... már kezdheted is hogy nyárra szép legyél és akkor is napozhass bátran...
2009. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Én szoli előtt mindíg betesápolózom magam,mert a száraz bőr könnyen megéghet.
2009. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezz elég személyes kérdés volt számomra mivel énis ilyen vagyok:D Én úgy kezdtem el (2 hete csinálom) hogy bementem három naponta 3 percre de előtte nagyon jól bekentem magam nehogy leégjek. és ez nem is következett be.:)) közben naponta 2répát megeszem éss nagyon használt mert már most nagyonjó színem van:))
2009. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

utolsó válaszoló!mivel kented be magad?(márkát is írd le légyszi!)

ha nagyon fehér bőrű vagy csak óvatosan a szoláriummal és attól hogy nem égsz le ugyanúgy veszélyes lehet! a répa tényleg jó egyébként!

2009. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!