Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyit érdemes költeni...

Mennyit érdemes költeni napszemüvegre?

Figyelt kérdés

Mert vannak nagyon drágák több 10ezer meg nagyon olcsók -34 ezer.

Gondolom a drágábbak UV szűrősek, meg minden.

De, minimum mennyit érdemes költeni egy napszemüvegre?


2011. máj. 19. 20:10
 1/8 A kérdező kommentje:
3-4 ezer*
2011. máj. 19. 20:11
 2/8 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy a pár ezres kínai napszemcsik hiába néznek ki jól, nem védik meg a szemet a káros sugárzástól.

10-15 körül viszont már nagyon korrekt, szűrős, Polaroid szemüvegeket lehet venni, én is ilyet használok. Nem lehet vele villogni, mint a Ray Ban-el, de célnak tökéletes.

2011. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek, a polaroid szemüvegek nagyon jók és találhatsz benne divatosat szerintem.
2011. máj. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes befektetni egy igazán minőségi napszemüvegbe. Ezek a pár ezer ft-os szarok kifejezetten károsak a szemre!
2011. máj. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Napszemüvegre szerintem ne sajnáld a pénzt, de nagyon nézz körül, mielőtt megveszed, mert most találtam meg a 70ezres dioromat, 20ezerért. Szóval szoszi...
2011. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, nincs valami tipped, hol lehet ezeket a tervezői márkás szemcsiket ilyen jó áron fellelni? Te hol láttad, van esetleg napszemüveg-outlet valahol Bp-en?

Köszi:)

2011. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az UV szűrő a gond az olcsóknál, mert körülbelül 1000ft-tól már raknak bele. Az optikájuk nem jó az olcsóbb daraboknak és rontják idővel a szemed. Ha számot kell mondani akkor legalább 5 ezertől, de inkább 10 ezertől felfele. 20 ezer forint körüli Police szemüvegek már elég minőségiek.
2011. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak az Oakley
2011. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!