Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kb mennyit szoktatok költeni...

Kb mennyit szoktatok költeni turiban, ha kilóra lehet venni a ruhákat?

Figyelt kérdés
Soha nem jártam még turiban, de nagyon nincs pénzem most új ruhákra, így eldöntöttem, hogy elmegyek a héten. Mennyibe kerül kb a ruha/kiló? :)
2011. márc. 29. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Háát én olyan turiban vásárolok rendszeresen ahol beárazzák a ruhát a súlya alapján. Körülbelül havonta 1200 forintot hagyok ott maximum( a bolt itt van a házunktól egy utcányira szóval gyakran benézek)
2011. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Hádába járok, ott mindig szupi ruhákat fogok ki. Vigyázni kell, mert nem minden üzletük kilós, van darabáras is. A kilósokban 2490 Ft a ruha/kg.


Pl. múltkor vettem két pólót, 350 Ft-ot fizettem, vagy egy másik alkalommal egy tunikáért 275-öt.


A farmerral, bőrdzsekivel, szóval az ilyen súlyosabb dolgokkal nem árt vigyázni, és átgondolni, hol veszed. Pl. a darabáras Hádákban nem éri meg felsőket venni, mert 990-1490 forintos árakon adják (persze ezek legtöbbször vadi újat, úgyhogy drágának nem drága, de kilósban ennyiért többet kapsz), de én tegnap vettem egy farmer rövidnadrágot és egy farmer halásznadrágot 1990 Ft-ért (darabja). Megérte, mert a farmernek van súlya, úgyhogy ha a 2490-es kilós áron veszem, biztosan többe kerül.


Ha pesti vagy, kilósnak ajánlom a Nagy Lajos király úti Hádát, az a legnagyobb, rengeteg minden van, de a személyes kedvencem a Csepel Plázában lévő kilós Háda, mivel az annyira kiesik az embereknek, hogy sosincs tömeg, és nem kapkodják el már első napon a jó cuccokat. Az Üllői úti (Nagyvárad térnél) is kilós, ott is fogtam már ki jó dolgokat, de persze a turizáshoz mindig nagy adag szerencse kell.


Ha darabáras is érdekel: a Sugárban és a Lurdy házban lévő Hádákban vannak a legjobb dolgok általában.

2011. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, pont most olvasom a Háda honlapján, hogy a következő árucsere után 2990-re emelik a kg árát :(
2011. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én Makón lakok, két olyan turi van, amelyik kilóra adja a ruhákat. Az egyikben napi szinten változik a ruhák kilójának ára, szerdán a legmagasabb, mert akkor hoznak új árut, akkor olyan 1200 Ft/kg, és keddenként a legalacsonyabb, akkor 200Ft/kg a ruhák ára. Igaz, ilyenkor már a készlet legvége van, de sokszor ki lehet fogni jó cuccokat.

A másik duri minden hónap utolsó szerdáján adja a ruháit 200Ft/kg áron, aznap háromszor töltik a dobozokat. Olyankor képes vagyok másfél-két órát is eltölteni, mert rengeteg jó, és sokszor márkás (Nike, Adidas, Replay...stb.) ruhát ki lehet fogni. Ilyenkor 1500-2000 forintot ott szoktam hagyni, mert bevásárolok a családomnak, barátnőim gyerekeinek, testvéreimnek, szüleimnek, és van, hogy eladásra is. :)

2011. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

volt, hogy a hádában akciós napon 7ezret fizettem, de akkor már a barátomat kellett hívnom, h jöjjön értem kocsival, mert 2 hatalmas szatyor dugig volt :D

aznap 1500 volt egy kiló.

most olvasom, h innentől nem akciós napon majdnem 3000 lesz, de még így is sokkal jobb mint a vacak kínai, vagy a megfizethetetlen márkás cuccok.


évek óta csak turiba járok, és mindenki dicséri a cuccaimat :D


havonta járok, általában 5-10e közötti összeget hagyok ott. nagyon rászoktam, de ruhából sosem elég :D

2011. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!