Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagási haj? Ruha? Cipő?!...

Ballagási haj? Ruha? Cipő?! Segítség?

Figyelt kérdés

Nem valami hű de sok hajam van,vállig ér.Arra gondoltam,hogy elmegyek a fodrászhoz és begöndöríti valami ilyesmire gondoltam :

[link]

Vagy hagyjam a csudába?:(

Ruhára arra gondoltam,van egy farmerszínű egybe ruhám, pántnélkülis és a szoknyán vannak fodrok,így kell elképzelni :

Ilyen a ruha,vagyis hasonló,díszek nincsenek rajta és kék : [link]

és lent hasonló fodrok : [link]

De mivel én egyházi suliba járok anyum azt mondta,hogy a ruha alá vegyek fel egy inget,rövid ujjút.Rosszul nézne ki?Vagy inkább gyorsan vegyek egy ruhát és cső?:D Ja és lenne egy testszínű harisnya is :)

Cipő milyen legyen?Magassarkú?Soha nem volt lábamon,vagyis de mikor kicsi voltam mindig felvettem nagymamám cipőit abba totyogtam de az rég volt :D

Vagy egy sima kis balerina cipő?Nem tudom mi legyen...

Ja és a smink... soha nem sminkeltem magam de ilyen alkalom több sincs,egye fene, én ilyen sminkre gondoltam :

[link]

[link]

[link]

Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikerült.Előre is köszi szépen a válaszokat.


2011. máj. 16. 17:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
na jó mind1, bocsi
2011. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Istenem :_D ..
2011. máj. 16. 18:08
 13/18 A kérdező kommentje:

Mindegy,nem gond tényleg hülye vagyok és néha előbb írok/mondok mint gondolkozok.

Felteszem úgy,hogy érthető legyen meg én vagyok a hibás nem írtam oda,hogy a ruha az a bulira kell ami aznap este lesz :)

Szóval,hogy az megfelelő lesz-e.

Köszönöm.

2011. máj. 16. 18:10
 14/18 anonim ***** válasza:

A bulira szerintem igen, de nem kell alá ing, max felé egy boleró, és egy nem túl magas magassarkú ;)

(megint én vagyok)

2011. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen és még egyszer bocs :)
2011. máj. 16. 18:44
 16/18 anonim ***** válasza:
Mivel a ruha rövid, magassarkúval úgy néznél ki benne, mint aki a sarokról jött, kislánynak amúgyis felesleges magassarkú, ha meg járni se tudsz benne az katasztrófa. Ehhez a ruhához valami balerinacipő teljesen jól nézne ki szerintem. Mondjuk a cipő, a boleró színe harmonizálhatna egymással. Ha a hajad nem túl hosszú számolj arra, hogy a begöndörítéssel még jobban összeugrik, így szerintem inkább lazább hullámokat kellene bele csináltatni, hogy azért tartása legyen és dúsabbnak tűnjön. Sminkelned nem kell szintén, annyi hogy egy kis korrektor esetleg púder a bőrhibákra, szempillaspirál, szájfény, teljesen elég. Ne vidd túlzásba a dolgokat, mert ellenkező hatást fogsz elérni vele, mint, amit szeretnél.:)
2011. máj. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Értem köszi :)

Én is arra gondoltam inkább,hogy balerina cipő lesz,persze olyat fogok választani ami megy a ruhához is.Én sem egy kg sminket akarok, csak alapozót,púdert szempillaspirál meg szűjfény és egy kis meg egy tussal kicsit a szememet kihúzni ennyi.Köszi a tanácsokat.

2011. máj. 17. 13:51
 18/18 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg a magassarkú egyáltalán nem ku*vás, hanem a nőiességet emeli ki! Én személy szerint imádom, ha egy csajon magassarkú van ;) 16/F
2011. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!