Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagási haj? Ruha? Cipő?!...

Ballagási haj? Ruha? Cipő?! Segítség?

Figyelt kérdés

Nem valami hű de sok hajam van,vállig ér.Arra gondoltam,hogy elmegyek a fodrászhoz és begöndöríti valami ilyesmire gondoltam :

[link]

Vagy hagyjam a csudába?:(

Ruhára arra gondoltam,van egy farmerszínű egybe ruhám, pántnélkülis és a szoknyán vannak fodrok,így kell elképzelni :

Ilyen a ruha,vagyis hasonló,díszek nincsenek rajta és kék : [link]

és lent hasonló fodrok : [link]

De mivel én egyházi suliba járok anyum azt mondta,hogy a ruha alá vegyek fel egy inget,rövid ujjút.Rosszul nézne ki?Vagy inkább gyorsan vegyek egy ruhát és cső?:D Ja és lenne egy testszínű harisnya is :)

Cipő milyen legyen?Magassarkú?Soha nem volt lábamon,vagyis de mikor kicsi voltam mindig felvettem nagymamám cipőit abba totyogtam de az rég volt :D

Vagy egy sima kis balerina cipő?Nem tudom mi legyen...

Ja és a smink... soha nem sminkeltem magam de ilyen alkalom több sincs,egye fene, én ilyen sminkre gondoltam :

[link]

[link]

[link]

Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikerült.Előre is köszi szépen a válaszokat.


2011. máj. 16. 17:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A haj ok, a ruhát felejtsd el, mert nem való ballagásra, főleg, ha Te ballagsz.

Cipő ügyben ha sokat kell állni, akkor ve magassarkú legyen, valami szép törpesarkú elég.

[link]

Ha soha nem sminkelted magad, akkor a tusvonalat nem ajánlom, max ha holnaptól gyakorlod folyamatosan.

2011. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sminket nem én csinálnám,ugyan az aki a hajamat.Az a cipő amit linkeltél nekem az olyan soha sem tetszett de azért kösz.
2011. máj. 16. 17:26
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Haj: oké


Ruha: na az amit linkeltél, soha, inkább egy ilyen:

[link]

[link] (ezekből nem látszik ki a vállad)


Cipő: magas!! pl. ilyen: (csak az alakjukatr nézd!) [link] ( [link] (ezek nem olyan magasak, de szépek)


Smink: az 1. változat jó, mert elegáns, látszik, de nem sok


(amúgy ez nagyon durva hogy még sosem volt rajtad magassarkú és smink...)

2011. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát bocs :D nem tudom mire jó 14 évesen a smink meg a magassarkú de te tudod.....
2011. máj. 16. 17:49
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Igazad van, 14 évesen mi a fenének smink meg magassarkú?! -.- Én is most ballagok (bár nekünk fekete szoknya fehér blúz kell) és nekem sem volt még magassarkúm, és csak alkalmakkor teszel fel szempillaspirált, semmi több.
2011. máj. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Na látod :)

Amúgy meg nem kell írni,ha csak másokat tudsz piszkálni :D

De most komolyan,miért baj ha nem sminkelem magam és nem hordok magassarkút?:D

Nem leszek hamarabb ráncos és a lábamat se teszem tönkre :)

2011. máj. 16. 17:59
 7/18 A kérdező kommentje:
És nekünk is fehér ing,meg fekete szoknya kell de ez csak a ballagásra kell.A ruhát a bulira gondoltam de nemgond :D
2011. máj. 16. 18:00
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

17:46 vagyok

Én is most ballagok és bocs, de ezt csak azért írtam, mert nálunk ez teljesen alap, bocsi lehet, hogy máshol kevésbé érettek a 14 évesek. Én amúgy fekete mminiruha, fehér platform magassarkú, tus festés. (És nem kell leribancozni, mert egyáltalán nem vagyok az, csak nálunk ez természetes)

2011. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Semmi gond,mindenkinek szíve joga mit csinál :D

Én hülye most látom,hogy te 72 % vagy és a másik meg 79 % :d

azt hittem,hogy ugyan azzal beszélek :$

Ne haragudjatok,kicsit fáradt vagyok.

2011. máj. 16. 18:04
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
Megint 17:46 vagyok, már bocs, de mi a fas*om az, hogy "nem kell írni ha csak máskoat tudsz piszkálni" ?! nem látod te idióta, hogy kerestem neked 2 ruhát, 2 cipőt és elmondtam a véleményem a hajról, meg a sminkről is?!! Gondolkozz légyszíves mielőtt beszólsz valakinek
2011. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!