Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre megyek, milyen ruhát...

Esküvőre megyek, milyen ruhát vegyek fel vendégként, ha molett vagyok?

Figyelt kérdés

Márciusban életmódot váltottam, így 6 kilót fogytam, de még mindig 83 kg vagyok, 164 cm-hez képest. Bár centikben nagyon sokat változtam szerencsére, most már van derekam, elég nagy a mellem, és a csípőm is (homokóra). Ruhát szeretnék felvenni, csak nem tudom, hogy milyen fazont, és milyen üzletekben lehet venni? Vas megyei vagyok. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok :-)

26/L.


2011. máj. 15. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyesmi jól állna, ami a vékony derékra, a mellekre/dekoltázsra, és a lábra (ha formás) tereli a hangsúlyt, egyébként pedig ápol és eltakar.

Az empire szabásvonal is előnyös. A fekete nem jó, mégsem temetésre mész, legyen inkább valami vidám. Ha fekete (amit később is sok helyre fel tudsz venni), akkor egymással harmonizáló kiegészítőkkel társítsd, kékkel, pirossal, sárgával, fehérrel, rózsaszínnel - cipő, öv,táska, hajdísz, vállkendő, boleró, stb.


[link]


[link]


[link]


[link]


Ötleteket külföldi oldalakon érdemes keresni, és aztán körbenézni a környéken. A legtöbb plázában kaphatóak nagyobb méretű ruhák, de neten is lehet rendelni többféle internetes áruházból, aukciós oldalakról, de akár kellemes csalódást jelenthet, ha hétvégén kilátogatsz egy nagyobb piacra.

2011. máj. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon tetszenek, remélem lesz valahol hasonló :-)
2011. máj. 15. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!