Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak egyre többen...

Miért hordanak egyre többen fehér ruhákat?

Figyelt kérdés

Már egyre több emberen látok fehér polót, felsőt.

Trélen, meg kb mindenkin fekete, meg sötét ruhák voltak.

Mi ennek az oka?

Az, hogy a fehérben kevésbé van melege az embernek?

Mert én fehér pólóban is majd megsülök, meg feketében is.


2011. máj. 12. 13:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokáig volt fehér télikabátom, most is van egy vékonyabb vaj színű, de igen a fehér nadrág nem túl praktikus latyakban. Valahogy olyanok vagyunk mint a természet,(pedig nagyon titkoljuk, hogy a részei vagyunk), télen a sötét borús időben, mi is borús, szomorú színeket hordunk, míg a jó időben vidámakat, színes dolgokat hordunk (bár ez nem teljesen igaz, inkább csak világosabb árnyalatokat)

De a fehér visszatükrözi a napsugarakat, ezért nem érezzük annyira a meleget.

De én is nyáron nagyon színes és világ cuccokban járok, mert meggyulladnék fekete ruhákban.

2011. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nem csak nyáron gyulladok meg fekete cuccban hanem pl. ma is, mert napon kb. 30°C van... :D

Amúgy egyértelmű, hogy azért, mert a fekete elnyeli a meleget. Próbáld ki, ha nem hiszed, de ne hosszútávra menj ki feketében, mert nem lesz túl kellemes. :D

2011. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
BLACK&WHITE
2011. máj. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát lehet sok ok is.

Mint pl a divat,hogy nyáron a fehér,világos színek a divatosak télen meg az élénkek(itt nem feltétlenül a feketésre gondolok.)vmint a fekete iszonyatosan szívja be a napot,ezért nagyon meleget lehet, a fehér meg visszaveri.

A fehér jobban kiemeli az alakot a fekete meg takar/slankít.

Szóval akinek jó alakja az azért hord fehéret ,mert kiemeli a vonalait.

2011. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!