Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tommy Hilfiger pólók milyen...

Tommy Hilfiger pólók milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

Intersportban vennék ilyen pólókat (egyszerű, egy "sima" Tommy Hilfiger felirattal), nekem, ha jó miőségűek, a 2ezer forintot megéri... (amik a prosiban vannak...)

Node jó a minőségük? xD

14/f


2011. máj. 7. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

El kell hogy keserítselek jópofa, de Én óriási nagyot csalódtam a márkában, mert nemrégen vettem pólókat, nem akciósat 7990 volt darabja, de esküszöm ilyen fost nem láttam még. Az anyag minösége 0!

Nagymuter hozott a C&A ból pólókat és tovább bírják, meg még az anyaguk is jobb!

2011. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát köszi a választ! :/

Akkor szerintem csak egy darabbal "próbálkozok"...

Csak furcsa, mert sok emberen látok ilyen pólókat...

Amúgy meg itt Szhelyen elég korrektek az eladók, úgyhogy szerintem vissza is vennék... :D

2011. máj. 7. 22:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Közölték, hogy nincs nekik semmi T.H. cuccuk :T
2011. máj. 8. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Nekem van pát Tommy Hilfiger pólóm,de semmi bajom sincs velük.Az anyaguk 10mosás után is ugyanolyan és nem is fakul ki.Nekem bevált:) 14L

2011. máj. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem csodálom, hogy nem volt az Intersportban Tommy Hilfiger póló, mivel az általad említett akciós újságban is Tom Tailor pólót hirdetnek és nem TH-t.


Minőségileg én is 100%-osan elégedett vagyok.

2011. máj. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

loooooooool előző válaszoló, igazad van XDDDDDDDD csúnyán benéztem XDDDDDDDDDDDD

a boltban viszont szerintem jól mondtam xDDDDDDDDDD

2011. máj. 8. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Tom Tailor Tommy Hilfiger azért elég nagy különbség:D Hilfiger polot akciósan se kapsz 5000 alatt am minőség változo nekem van olyan polom ami 1 év után kitágult de olyanis van ami még mindig jó
2011. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tommy hilfigeren belül is vannak olcsóbb pólók (kb. 9000 ft),de ezeknek tényleg rosszabb a minőségük.

A 17ezresek már jók.

2012. okt. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!