Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék csőnadrágot venni....

Szeretnék csőnadrágot venni. A nadrág méretem: 36-38. De 90 kg vagyok. Szerintetek gázul nézne ki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 19:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megint szám-zavar van.

Na akkor...a 2esével ugráló számok: 34-36-38-40-stb.--> konfekció méretek. Kb: 34= XS-S, 36=S 38=M stb.

A farmerok méretezése 1esével megy: 24-25-....-30-31...stb.

Szóval ha pl: szoknyát vesztek amiben szám van, akkor a konfekció fog megjelenni, ha meg farmer minit akkor a farmer méret.

Remélem érthető voltam. :)

Szóval a kérdező valószínű nem a konfekciót érti a számon, mert mint írta próbált X méretű ruhát ami nagy volt rá. Na az volt a konfekció.

2011. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

igazából itt az a kérdés, h vékony vagy-e?

mert, ha 36-38-as a nadrág méreted(farmer), akkor nem hiszem és akkor meg van a válasz: felejtsd el.

válassz egyenesszárút inkább.

viszont, ha nem farmer, hanem valami más, akkor felvehetsz. persze, ha szép lábaid vannak és nem fenékre hízol, mert akkor marad megint az egyenesszárú.

nagyon keveseknek áll jól a csőnadrág. az se jó, ha pálcika vagy, az se jó, ha már van mit rajtad fogni.

2011. máj. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én már láttam strechnacit is kövér csajon,ha jól érzed magad a nadrágban okés..
2011. máj. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A nadrágméret az persze h lehet annyi, nekem 27-es a méretem (56-57 kg vagyok). De lehet, hogy felsőtestre sokkal jobban hízós típus.


Amúgy szerintem nyugodtan vedd meg a nadrágot.

2011. máj. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!