Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hétvégén bulizni megyünk a...

Hétvégén bulizni megyünk a barátnőimmel.18. születésnap alkalmából. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Két, három variáció is van, de nem tudom mi nézne ki jobban. Az egyik fekete sort, harisnya és fekete magasszárú velúr csízma. Mondjuk egy ilyen ezüstös felsővel, ami ilyen flitteres. Vagy Sötét színű csőszárú farmer magassarkú, és ugyanez a felső. Melyik lenne jobb?
2009. márc. 9. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jól hangzik és szerintem messziről tök ugyanúgy néz ki. Időjárás szerint öltözködj, úgy hogy ne fagyj meg és érezd magad jól benne az a lényeg! :) Én bulizáshoz inkább magassarkút vennék =) jó szórakozást.
2009. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tutira a csőszárú farmert venném fel. Nekem nagyon tetszik. :) Magassarkúval pedig... Hmmm :)

A rövidnadrág- csizmával variáció ellenben soha nem jött be, nekem annyira merev, olyan "megkomponált".

2009. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csoszaru naci jobb megoldas. a sort mar amugy sem annyira divatos. Biztosan nagyon csinos leszel......jo bulizast Nektek.
2009. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel, bár lehet, hogy azért, mert nekem sose tetszettek ezek a mostanában divatos sortok, térdnadrágok.
2009. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmi ruhat ne vegyel fel es akkor nem kell gondolkozz =))
2009. márc. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, akkor egyértelmű...:)
2009. márc. 11. 21:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!