Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni jó, "szexis"...

Hol lehet venni jó, "szexis" pizsomát?

Figyelt kérdés
Most aludnék a barátomnál először, nem akarok kihívó pizsomát venni, de olyan gatyit sem. Amúgysincs pizsim, ugyhogy beruháznék egyre, de hol?:S:)
2011. máj. 5. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

pizsAmát

gaGyit

2011. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gagyit neharagudjatok, hogy írhattam el, véletlen volt bocsi! Viszont a pizsomát így mondom:-)
2011. máj. 5. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Első :D


Amúgy nézz szét a helyi üzletekben. A legtöbb ruhaboltban lehet kapni pizsamát is, vagy nézz szét fehérnemű boltban, ott is kaphatsz. Ha nagyobb városban élsz, akkor talán még a pláza.

2011. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kisvárosban élek, itt is van pláza, de nem valami jó, nem találtam semmit..:( még a piacra is kimentem, de most úgy látom, az a zsíráfos a trendi:D
2011. máj. 5. 18:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen sokan mondják így a pizsamát! Hát, ha ilyen szexisekre gondoltál, akkor pl.: [link]


és ne törődj velük, sok itt az okos, de mint látjuk, néha öngólt rúgnak. És olyankor fel lehetne tenni a kérdést: Akkor ki is a hülye? :D

2011. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én mostanában a tescoban láttam nagyon jókat. Szexiset is aranyosat is, szerintem ott biztosan találsz Te is olyat, ami illik hozzád.

23/l

2011. máj. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper a link,köszönöm:) igen a Tescot akartam én is mondani, most voltm a héten, és nagyon szexisek vannak:P:)
2011. máj. 6. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!