Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett divat az, hogy a...

Miért lett divat az, hogy a fiúk teljesen letolják a nadrágjukat, hogy kilátszódjon a gatyájuk?

Figyelt kérdés

Ez lenne a menő? Mert szerintem rohadt undorító. Egyre több ilyen fiatal fiút látok az utcán vagy suliban, akik ezt teszik. Szinte teljesen le van tolva a gatyájuk és az egész alsógatyájuk kilátszik. Ti mit gondoltok erről?

L/18


2011. máj. 4. 20:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%

Undorítónak tartom én is, ha ilyet látok kényszert érzek arra, hogy fejbevágjam őket...:)

Kis taknyosok!!!

2011. máj. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Igénytelennek tartom, olyan mint a lányoknál a tanga csíkja...
2011. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
Szánalmas és egyben undorító is,főleg lányoknál a tanga,az ultra gáz.
2011. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon udorító! Főleg ha nem csak az alsógatya, hanem a nejlonharisnya is kilátszik az ülepén.
2011. máj. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyén néz ki, egyáltalán nem jópofa/divatos, hanem szánalmas a fehérneműmutogatás... Egyik csoporttársam is így nézett ki egyik nap, és miközben adta be a dogáját (nekünk háttal), az egész előadó rajta röhögött... XD
2011. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%

Stílustól függ sztem.. rappereknél gyakran találkozni vele, de én már találkoztam olyannal, akinek a nadrágja nem volt lent.. csak picit, de az alsógatya volt derékig "felszorítva" :D :D érdekes volt.


ha lehajol, vagy nyújtózkodik, és 2-3 cm kilátszik, az nem gáz.. de vmi normális gatya legyen rajta. :)


Egyébként ki a kutyakaki pontoz le mindenkit? -.-' Nem lehet vkinek véleménye?? pff.. -.-'

2011. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem tudom de nagyon gáz, és vicces, hogy mennyire divatosan akarnak lenni, de sajnos csak az jön le, hogy milyen búúúzák
2011. máj. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne írjatok ehhez a kérdéshez választ. Valaki lepontozós kedvében van.
2011. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!