Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett divat az, hogy a...

Miért lett divat az, hogy a fiúk teljesen letolják a nadrágjukat, hogy kilátszódjon a gatyájuk?

Figyelt kérdés

Ez lenne a menő? Mert szerintem rohadt undorító. Egyre több ilyen fiatal fiút látok az utcán vagy suliban, akik ezt teszik. Szinte teljesen le van tolva a gatyájuk és az egész alsógatyájuk kilátszik. Ti mit gondoltok erről?

L/18


2011. máj. 4. 20:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Fiúk és lányok válaszát is várom! Kort és nemet írjatok légyszi :)
2011. máj. 4. 20:43
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
áhh az hagyján, na de ha a seggüket is villantják.
2011. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15/L vootam
2011. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Régebben a gatyából kilógó feneket munkásdekoltázsnak hívták, és ez nem volt túl hízelgő. Úgy látszik, változnak az idők.
2011. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
szerintem bolond gyerekek,majd kinövik.és igen szerintem is ronda:)
2011. máj. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon el vagytok tájolva, nem mindegy hogy a rapper féle nadrágokból látszik ki valaki s*gge mert azt direkt letolják.

Meg van a kis ülepű farmer ami nem megy fel a csípődig csak a s*gg felé és ezért akarva akaratlanul kint van.


Én sose mutogatom mert pont akkora felsőeim vannak hogy "takarásban legyek" ülve és felfelé nyújtott kézzel is


Nem menő csak így van megálmodva, nem kötelező kirakni a kirakatot és nem is kell ránézni.


Jut eszembe extrém sportot ha nézel ott is lent van az nadrág ülepe sok embernél, nőknél is


Puszild meg a fenekem 18L :) szeretlek :D


18/F

2011. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
nekem tetszik, ha a pasinak kilóg az alsógatyája egy picit a nadrágból :)
2011. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
nekem is tetszik, ha kicsit kilóg, főleg ha mondjuk valami márkásabb alsó nadrág van rajta:) persze ezt én csak farmernél, meg melegítőnél szeretem. ha kikell öltözni, akkor ne máááár, az ultragáz
2011. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a bmx-esek terjesztették el, így nem érheti őket "baleset" a férfiasabb részeiknél közben. A sok barom meg átveszi.
2011. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

nem tudom, de egyik osztálytársamnak rohadt lent van, 15 centiben kilátszik a tapadós, mikiegeres alsója. rohadt vicces. ugyanakkor nem is vonzó :)majd kinövik. az viszont nekem is tetszik, ha a széléből 2-3 centi kilátszik. na de akkor sem mikis alsóval! :DD

17L

2011. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!