Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni ilyesmi...

Hol lehet kapni ilyesmi kardigánokat?

Figyelt kérdés

ilyesféle kardigánt keresek és nem találok sehol, néztem már a h&m-ben, a c&a-ban, de nincs:S


[link]

[link]

[link]

[link]


legfőképp az utolsó kettő érdekelne:)


2011. máj. 3. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az utolsóhoz hasonlót a Vero Modában láttam. Én is égre földre kerestem kardigánt, de végül beértem egy az Orsayben vett kis kardigánfélével, mit elől meg lehet kötni, de ilyen elől gombolósat akartam én is. Bementem a Vero Modába, és ott tele voltak a polcok olyasmivel, mint amit az utolsó képen linkeltél. Remélem Te is találsz olyat, ami tetszik. :) Az nem egy túl drága bolt!
2011. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

New Yorker

Amisu

Bereska

de az a legjobb ha turikbe mész:)

igazi kincseket lehet ott találni

18L

2011. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a turi tényleg kincsesbánya, amúgy nekem van egy olyan, mint az első link, és azt ANYÁTÓL csórtam :D
2011. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és vero moda bolt merre van pesten?:D
2011. máj. 3. 21:30
 5/7 anonim ***** válasza:
kb.2 hónapja a Takkoban volt egy csomó ilyen(én vettem kéket meg vajszínűt, kb 2500 Ft volt) illetve vettem még a szabadkai piacon( rózsaszínt, fehéret és szürkét, kb. 3500 ft volt, de nagyon jó anyagú volt és a butikos részén vettem) :D
2011. máj. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget mindenkitől:)
2011. máj. 3. 22:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Vero Moda van az Arénában meg az Árkádban ha jól emlékszem...
2011. máj. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!