Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit kéne felvenni érettségire?

Mit kéne felvenni érettségire?

Figyelt kérdés
Nálunk a szokásos (mármint a mi iskolánkban ez a kötelező minden ünnepségre) fekete szoknya/matrózblúz párosítást kellett... kíváncsi vagyok máshol mi a módi :)
2011. máj. 2. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindenkinek szoknya és matrózblúz kell.

Amúgy pesti vagy?

2011. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk a suli blúza (formaruha, de nem matróz...hálistennek)+ fekete szoknya vagy nadrág
2011. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi abba mentünk érettségizni amibe ballagtunk kosztümbe. meg a szalagavatókor is abba voltunk. mondjuk volt olyan osztály akik szalagavatóra ilyen kivágott egyforma miniruhát csináltattak,ők fekete alj,és fehér felsőbe ballagtak,meg jöttel érettségizni. Sztem nem volt szép,mert volt egységes
2011. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ma 13:45 Igen pesti vagyok.


Amúgy azért jutott eszembe a kérdés, mert nálunk (a fenti ruha mellett) az egyik lány lila harisnyát és fehér balerina cipőt volt képes húzni, hát képzelhetitek hogy nézett ki :D

2011. máj. 2. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
erettsegire nalunk matrozbluz es fekete szoknya kellett lanyoknak s fiuknak is
2011. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!