Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaposváron van olyan bolt,...

Kaposváron van olyan bolt, ahol lehet goth/rock/punk stílusú női ruhákat venni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 17:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszi szépen, nem gondoltam volna, hogy erre a kérdésre még válaszol valaki. ;D

amúgy turkálókba pont be is akartam nézni, csak soha nem jutott rá időm.. de most legalább tudom, hogy pontosan hová kell mennem. bár hozzám inkább a rock és a punk áll közelebb, de ha goth stílusú ruhákat is lehet találni, akkor szerintem én is ráakadok valami nekem tetszőre.. ;)

2009. nov. 29. 01:07
 12/14 anonim ***** válasza:

Ó, hát akkor sok sikert kívánok hozzá :)Remélem, találsz valami kedvedre valót. A reálban szerdánként szokott fehérnemű jönni, ha fűzőfan vagy, akkor azt ott találsz, de ha nem szereted őket, akkor is biztosan ráakadsz valamire :)


üdv.

lány, 19

2009. dec. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Chrisanthem Black válasza:

Huu, hát nem mostani ez a kérdés, de azért válaszolok! :)

A google-be kerestem, és ez is be jött, talán más is ide talál aki keres. Turkáló nagyszerű, bár én csak angol turikat járok. Háda, már nem az igazi, hogy be került a plázába. Másik boltja meg a somogyban. van 1 még, a sétálón is! :)

a turkálókkal az a baj, hogy nem mindig találsz, és nincs mindig a méretedben, bár van amit lehet szabni.

Viszont van egy bolt, ami kifejezetten ilyen! XD Goth Rock Punk cuccok, egyedi ruhák, Bakancsok, karpántok, de tavasszal sokkal több Eredeti külföldi minden féle, ebben a stílusban! Felprobálhatod, rendelhetsz is!

Cím: Kincsesbánya Teleki u. 1 - 3.

2013. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2013. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!