Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kaposváron van olyan bolt,...

Kaposváron van olyan bolt, ahol lehet goth/rock/punk stílusú női ruhákat venni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudok konkrétan kaposvári üzletet, de neten nem kerested még?

www.darkshop.hu

2009. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De, neten is kerestem már.. Csak nem igazán szeretek így vásárolni.

Amúgy ezt az oldalt már láttam. És szerintem kicsit drága. Például egy ugyanolyan szegecses öv, mint az enyém, kétszer annyiba kerül, mint amennyiért én vettem.. :S


De azért köszi a választ! :]

2009. márc. 10. 20:37
 3/14 anonim ***** válasza:
1%
jaj de undorító ez a goth stílus...bocs de nem bírtam ki h ne írjam le.nem hiszem h mindent meg kéne az embernek mutatni..vagyis h mit érez éppen, milyen a szemlélete....szerintem elég gusztustalan.nem vagyok maradi de nekem ez sok.h ennyire szomorúak legyenek az emberek...
2009. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

Az előző válaszolónak mondanám:

1. összetéveszted a gothot az emoval, ha ennyire nem vagy tájékozott, legalább meg sem szólaltál volna

2. ennek semmi köze nem volt a kérdéshez, nem arra válaszoltál, biztos áldja az eget a kérdező, hogy volt egy szerencsétlen, aki megosztotta vele értékes véleményét, de senki nem kérdezte, hogy szerinted ez mennyire undorító

3. másrészt mi abban ennyire elviselhetetlen, hogy valakinek vannak nézetei, elvei, stílusi hovatartozása és képviseli azt? Ezek szerint neked biztos nincs...


A kérdezőnek: tudom, hogy eléggé drága cuccok vannak náluk, részben azért mert külföldről hozzák, részben meg azért, mert nincs konkurenciájuk...én legalább is nem sok boltot tudok, ahol ilyesmivel foglalkoznának. Esetleg ha a boltkeresésben nem jársz nagy sikerrel, akkor utána érdeklődhetsz egy varrónőnél is, hogy mennyiért varrna meg neked egy-két ilyen ruhadarabot. Viszed a képet a ruháról és kiderül, hogy vállalja-e. Sokan így csinálják, mert nehéz beszerezni ezeket a ruhákat valamint nagyon költséges is.

Amúgy én már rendeltem tőlük, megbízhatóak, ráadásul a fórumon közvetlen kapcsolatba is léphetsz velük, mindenre válaszolnak, ha kérdésed van. Goth stílusban fűzőket, necc, bőr és vinil holmikat én személy szerint szexshopból rendelek:

www.vagyaim.hu

www.trendishop.hu

Rock/punk cuccok pedig még a www.headbanger.hu oldalon vannak.

De azt kell mondanom, hogy ezeket sehol nem fogod túl olcsón megtalálni... :(

2009. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2. válaszoló. Nem ezt kérdeztem. Szóval kuss.


Előző válaszoló. Hát nem tudom, a neten még mindig nem szeretnék rendelni. Lehet, hogy a méretet sem találnám el. Meg szerintem a szüleim se nagyon szeretnének így rendelni.. [Még csak 13 vagyok..]

Na mindegy, azért megnézem az oldalakat, amiket írtál. És köszi megint!

2009. márc. 11. 18:02
 6/14 anonim ***** válasza:
1%
tudom h mi az emo és a goth, azért mert nem öltözök talpig feketébe az nem azt jelenti hogy nem tartozok sehova sem. ha annyira okos vagy akkor tudnád miről van szó a valódi életben, nem baj majd kinövöd... igen tudom hogy nem ez volt a kérdés, de a válasz a témába vágott.és mi a baj, nem bírjátok a kritikát??
2009. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
bírom a kritikát, csak nem kellene offolni.
2009. márc. 21. 21:10
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
A goth nem azt tükrözi, hogy jajj, mennyire szomorúak az emberek! Erre mondtam, hogy az az emo, nekik van "világfájdalmuk". A kritikát bírjuk, bármikor szívesen eldiskurálok ilyesmiről, hogy kinek milyen nézetei vannak, de nem a te agyi szinteden lévőkkel és nem itt, ugyanis ez a weboldal NEM ERRE VAN! Ja és a nézeteimet már nem fogom csak úgy kinőni...20 évesen.
2009. márc. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Gondolom ez a csaj valami plázacica típus.

Amúgy mostanában szerintem elég sokan keverik a gothot az emoval. Ez elég idegesítő. Nem mintha én tartoznék a két stílus között valahova, de azért a kettő ég és föld..

És ez az oldal tényleg nem erre való. Ha már ennyire kötekedni akarsz, akkor meg valami fórumon nyiss ilyen topicot. Ott nyugodtan lehet a hasonló szinten lévő emberekkel "vitatkozni".

2009. márc. 24. 20:16
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia! én is Kaposváron lakok, nekem is eléggé nagy gondot okozott az elején, hogy ilyen ruhákat találjak. Igazából talán fura, de a turkálókban van a legtöbb olyan érdekes ruha, amit pl. én szeretek hordani (pl. fűzők, csipkecuccok, fodros harangszoknyák); és egész jó áron - mert ahol én vásárolok, ott kilóra adják. "Reál turi" és a "Rongyika rongyoldája" :D Komolyan mondom. A másik - amit egy Pesti goth bnőm ajánlott, a Háda kft boltjai, itt a Somogy áruház emeletén van vhol, én még nem voltam, a héten megyek...

A netes oldalak közül a teszvesz.hu -t ajánlanám, 100-2000 ft között találsz mindent, ami jó ;)


De ha gondolod, írj privit, aztán beszélgethetünk ;)


üdv.

lány, 19

2009. nov. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!