Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bokaszalag szakadásom van,...

Bokaszalag szakadásom van, gáz ha felemás cipőben megyek ki úgy?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Írd fel egy táblára, hogy bokaszallag szakadásom van, ezért van rajtam felemás cipő. Így biztos jobban érzed majd magad és tundi fogják az emberek hogy nem vagy amúgy ciki.
2011. ápr. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Senkinek semmi köze hozzá, hogy miben mész utcára. Ha megpróbálnak leszólni, akkor oltsd le őket.

Én pl. egyszer fejre símuló napszemcsiben bicikliztem az esőben, és beszóltak nekem, hogy nézd már milyen hülye szőke nő... Esőben, borongós időben, napszemüvegeben??? Hahaha!

Pedig valójában nagyon is praktikus, mert nem folyik a szemembe a smink, nem kenődik el. Ráadásul kontaktlencsém is van, és nagyon kellemetlen tud lenni, ha beleesik az eső a szemembe, ráadásul, ha bele is mossa a szempillaspirált... Úgyhogy senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mit miért visel.

2011. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az utolsónál, ott a pont! :)
2011. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!