Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel tudnám feldobni a ruháimat?

Mivel tudnám feldobni a ruháimat?

Figyelt kérdés
Eléggé gyér a ruhatáram és most nem arra gondolok hogy futok máris vásárolni hanem valami olyanra, hogy mivel lehetne pl. egy átlagos fehér polót feldobni? mert az a baj h mindig ugyanazokat a fölsőket veszem fel és egy idő után már kicsit ciki hogy nem mutatok újat és ezért szeretném egy kicsit feldobni a ruháimat :) Nem akarok ezért pénzt költeni csak valami egyszerűbb dologgal feldobni :) Előre is köszi a válaszokat :) *-*
2011. ápr. 26. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Túrd fel a szekrényeket, mid van.


Kiegészítőkkel szoktam variálni, van is bőven.

Kendők, sálak, nyakláncok, karkötők, kitűzők, övek.

Bármikor fel lehet velük dobni egy egyszínű felsőt, nekem főleg ilyen egyszerűbb alapdarabok vannak.


Egy kardigánt, blézert vehetsz fölé, vagy egymásra vehetsz két darabot, pl. szűk póló fölé bő trikót.


Ha nincs ilyesmid, akkor nem csak beszerezni érdemes, de csinálni is.

Egy-egy textilvirág, vagy hasonló hamar elkészül, és pont olyan lesz, amilyennek szeretnéd. Maradék anyag, szakadt farmer, bármit fel tudsz hozzá használni.


Neten jobbnál jobb ötleteket lehet találni hozzá.

2011. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat : ) ezek nagyon jó tippek : )
2011. ápr. 26. 16:42
 3/14 anonim ***** válasza:

ha jó a kézügyességed, vehetsz textilfestéket és bármit rajzolhatsz egy uncsi egyszínű pólóra

én is ezt fogom tenni a napokban :)

2011. ápr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát...én nagyon gyenge művész vagyok :D majd megkérek valakit :) köszi a választ:)
2011. ápr. 26. 17:28
 5/14 anonim ***** válasza:

flittereket vagy csillogó kövecskéket is ragaszthatsz rá pl szív alakban

hobbiboltban pedig vehetsz ilyen alapot amire bármit nyomtathatsz otthon és rávasalhatod a pólódra

most így ennyi jut eszembe, remélem segítettem :)

2011. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszi :) ez is egy jó ötlet :) érdemes volt megkérdezni :) egy csomó pólóm fel tom ezekkel dobni :)
2011. ápr. 26. 17:49
 7/14 anonim ***** válasza:

az utolsó 2 válasz hozzám tartozik :)

van még ötletem :)

20/L

örülök hogy segíthettem

2011. ápr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket :) a további ötleteid is szívesen elolvasom ha van kedved leírni :) és ha valakinek van még ilyen jó kis ötlete írjon :)
2011. ápr. 26. 17:58
 9/14 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire vagy bevállalós, de én olyat akarok még hogy akár textilfestékkel vagy más festékkel amit nem tudsz kimosni a ruhádból kend be a kezed (vagy a pasidét :D) és mancsozz a pólóra a melled helyére (mintha hátulról megtaperolt volna valami munkás ember :D)

bocsi ha túl extrém, de szerintem vicces ls biztos nem fog veled szembejönni az utcán


illetve van még az átalakítós lehetőség: levágod az ujját és így akár trikóként is hordhatod ha tovább alakítgatod, fogod apukád pólóját, levágod az ujjait, az oldalára csíkokat vágsz és pici csomókat kötsz rá -> így egy gigantikus pólóból akár csini ruhát is gyárthatsz :)


(még mindig én vagyok :D)

2011. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm :) az első az nagyon ötletes :D mármint a kézlenyomatos :D
2011. ápr. 26. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!