Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretném egy kicsit feldobni...

Szeretném egy kicsit feldobni a ruháimat kiegészítőkkel értek ez alatt gyűrűt, fülbevalót, és karórát?

Figyelt kérdés

természetesen bizsuba, a gyűrű kimondottan ilyen nagy színes vagy egy színű inkább a nőies vonalba szeretnék ezekkel elmenni

ruháim nagy része fehér, de vannak zöld, sötét ibolya, barack, barna, fekete színű cuccaim :) ehhez kéne vmi kiegészítő

leginkább boltokat várnék hol lehet Budapesten ilyeneket találni olcsón" mert nem szeretnék egy sima egyszerű gyűrűért 2ezret kiadni:S


karórára vmi ezüst színűre gondoltam vmi kifinomult darabra ami igazából egyszerű de még is nőies :)

ha esetleg linket tudnátok küldeni h nektek milyen kiegészítőtök van vagy ami éppen tetszik azt is megköszönöm, de elsősorban boltok nevét várom:)

mert itt vidéken nem tudom beszerezni netről meg nem szívesen rendelek és nem akarok potyára bemenni :S:(

18/L


2011. aug. 4. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! a fehér ruháidhoz jól menne valami fekete karkotő (pl fekete kicsit szegecses karkötő)vagy valami ilyesmi.ezüst szinű karórát a new yorkerben már sokszor láttam;) és ha még felakarod dobni a ruháidat viselj: szines öveket,nyakláncot,és akár nyakkendőt is :D remélem segithettem:)
2011. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jól hangzik :) igen segítettél ment a zöld kéz :):P
2011. aug. 4. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:

New Yorkerben én is láttam mindenféle színű, fazonú órát :) egy állványon vannak a bizsukkal együtt..szerintem ott válogathatsz :) nem drága egyáltalán

a H&M-ben is nagyon sok kiegészítő van..

2011. aug. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszy:)
2011. aug. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!